Hamza Hamzaoğlu Daha Ne Zamana Kadar Hata Yapmaya Devam Edecek?

Hamza hocanın hatalarından artık bıktım adam bizle beraber maç seyrediyor oyun içindeki hamleleri tam bir facia. Umut sağ açık oynuyor Hamit sakatlanıyor Melo girecekken Emre giriyor kimse Melo hazır değil falan demesin Melo nun olüsü bu takımda oynar ayrıca Burak-Pandev değişikliğide inanılmaz derecede yanlıştı takımda defans evlere şenlik Semihin sakatlığı Fenerbahçe maçından önce geçmişti ondan sonra haftalar geçti ligler ertelendi Semih hala ortada yok yani bu yanlışları bir tek benmi görüyorum?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Umut zaman zaman ya da Burak değişmeli oynuyorlar çok verimlilermi sağ kanatda hayır ama bruma biraz pasif kalabilirdi benim anlamadığım nokta Sneijderin defansif ortasaha oynamasıydı Hamit den sonra bu biraz düşündürücü ama Hamza hoca zaten pişme evresini gerçekleştiriyo GS de denebilir hatalar yapıyomu evet aynı diğerleri gibi ama GS de Prendelliden iyi olduğu kesin çokmu iyi oda hayır.

0|1
    0|0
    • Bana Prandelliden iyisi değil takımı şampiyon yapacak adam lazım geçen haftada Hamza hoca net hatalar yaptı Karabük maçı 3-3 de bitebilirdi bu sene 4 . Yıldızı takamazsak kim sorumluysa bunun bedelini ödemeli

• Bugün Umut yerine Emre ile başlasa Hamit sakatlandıktan sonrada Oraya Sneijderi değil Meloyu koysa çok net bir şekilde söylüyorum bu maçı almıştık 4. Yıldız bizim için çok önemli ve elimizdeki liderliği kaptırdık , söylemeye dilim varmıyor ama eğer ki şampiyon olamazsak kesinlikle Lucescu gelmeli

• İnş kaybetmeyiz dostum nedim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Umut 11 baslamamaliydi. Hamit - emre dogru karardi bana gore.
    Su sneijderi de salin diyoruz anlayan yok malesef.

0|1
    0|0
    • Emre Umutun yerine sağ açık oynamalıydı bana göre bu takımda Meloyu yedek bırakacak bir oyuncuda yok

Erkekler Ne Diyor 6

• burak sakatlandığı için çıktı meloda hafta içi oynadı ama sakatlığı hafif değil belki risk etmedi benim anlamadığım ben yıllardır gs maçlarını seyrederim ve seyrettiğim en yeteneksiz adam umut bulut bu adam da ne var allah aşkına kafayı yicem ona atılan her top rakipte ben hayatımda bu kadar kabiliyetsiz bir futbolcu görmedim paf tan adam çıkarsa bunun yerine 10 kat daha iyi

0|1
    0|0
  • ya bir bitmediniz be. takım gol atınca aslansınız yenilince hoca gitsin şu gitsin bu gitsin. abi senin gibiler futboldan uzak dursun ya. o adam şu anki cimbomda en iyi tercih. kulübünüz iflasın eşiğinde olum. başkanlarınız her hafta yırtınıyor borç var diye. o adam bunu bilerek geldi o takımın başına biraz kıymet bilin.

0|1
    0|0
    • Sanami soracağız ne yapacağımızı kaybedilen her maçın hesabını sorarım ben nasıl Mancini ve Prandelliyi eleştirdiysem Hamzaoğlu nu o kadar eleştirim ve hatalarıda söylerim yazdığın şeylerde bir tane saha içindeki oyundan bir kelime yok o kısıtlı futbol bilginlede bana ne yapacağımı öğretme.

• Ben saha içindeki oyun , taktik ve sistemle ilgili bir soru sordum ama sen bunların hiç birinden bahsetmedim o bakımdan ilgi alanına girmeyen konularla ilgilenme

• :D. o konular hoca ve yardımcılarını ilgilendirir bro. bize sadece izlemek düşer. çok biliyorsan git hoca ol dostum miniklerden falan başla. burada bana sallamaya çalışmak sana birşey kazandırmaz :)

• hadi o zaman jürgen klopp'u getirip. iki maç sonra kovup. 5 milyon dolar tazminat verelim

0|0
    0|0
  • Ne oldu Hamzaya Mourinho muamalesi yapiyodunuz. Yenilince bitirdiniz adami :D

0|0
    0|1
    • Biz Beşiktaşmıyızki öyle hemen bir kişiyi abartip ondan sonra kovalim? Bizim için asolan Galatasaraydır kişiler değil ve bu mücadelede kim hata yaparsa bunu dile getiririz.

• İşte sizinle bizim aramizda ki fark biz şampiyonluk için takim tutmuyoruz. Cok uzun zaman şampiyon olmasakta takimi birakmayiz. Siz maçtan maça takimi satiyosunuz :)

• Bruge maçında daha maç 1-1 ken takımını satan kimdi acaba? Ayrıca ben takımı sattığım falan yok sadece Hamza Hocanın yaptığı taktiksel hataları belirtiyorum yanlışları ortaya koymak takımı satmakmı oluyor?

• Bence gene iyi çıktı adam sezon başındaki ölü takımı diriltti sukredin 😆😆😆

0|0
    0|0
  • Hamza hoca göklerdeydi ne oldu şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...