Sabah trabzona yok 3 atarız 5 atarız diyen geseliler burada mı :D?

Sabah trabzona yok 3 atarız 5 atarız diyen geseliler burada mı :D?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Usta sen bide gs sayfasına bak adam ne yazmış bak.

Trabzona foul yapılınca hemen kullanıp gol atıyorlar, Trabzon foul yapınca topu eline alıp kullandırtmıyorlar hemen. Trabzonspor tekme tokat oyunculara dalıyor sarı kart görüyor, gs normal foul yapınca kırmızı kart görüyor.

Bu yorumu atan bir gsli taraftar ve maçı gözüyle değilde neresiyle izlediği ortadadır. Kırmızı kartı trabzondan özer yemiştir üstelik.

Fenerbahçe şampiyon olur inşAllah. Çok zor maçlar var Fenerbahçenin hataya yer yok Fenerbahçe için her maç final değerinde.

0|1
    0|0
    • ben besktaslym sampion kim olur şu an söylemek aptallık olur

• farkındayım ama ben sanki gs ye bir celme takarız diye dusunuyorum 33. hafa ve o hafta sampiyonbbelli olur eger yarıs böyle giderse fener yarın kesin kazanır bursa iyi ama buyyuk takmlara oynuyamıyor

• Bursa maçı çok riskli bence bizim için iyi bir takım çünkü iyi motive olurlar bence bu maçta. Sizin 2 derbiniz var Trabzon maçı kolay kolay vereceğini sanmam adamlar avrupaya gitmeye uğraşıyor fakat sizin galatasaray ile yapacağınız maçta çelme atabilirsiniz tabi Bilic diğer takımlara karşı oynattığı gibi oynatırsa.

• 3 atarız 5 atarız diyenleri bilmemde TS yatar diyen futbol cahilleri burdamı acaba?:) TS daha arzuluydu maçıda aldı bu arada sonlara doğru karambolde hakem tak tak bütün GS lilere sarı verdi haftaya cezalılar kimler bakalım Trabzonda bir kaleciye birde göstermelik yedekteki adama kart çıkarttı.

0|0
    0|2
  • Normal şartlarda gs yenemez dedik ama inanmak istemediler

0|0
    0|0
    • Bende dün bir soru da öyle dedim ünanmadılar tek istediğim su gs yi 33. Hafta bir yensek arenada

• Derbilerdeki hakem kararları degismedikce zor

• biraz ufak atsalarmış. :D

0|1
    1|0
  • 1-1 ken her iki tarafta atabilirdu

Ts attı defans hatası sayesinde

Tebrikler ne diyelim

0|0
    0|0
  • 3 atarız 5 atarız demedim de kazanırız diyordum ama yenildik artık şampiyonluk çok zor bence çünkü zor maçlarımız var bakalım ne olacak

0|0
    1|2
  • Simdi göremezsin bidaha galibiyet aldiklari zaman çikarlar ortaya :D

0|0
    0|1
  • Tebrikler Trabzon

0|0
    0|0
Yükleniyor...