Bu trabzon bizi yaktı ya?

Yaktı bizi şrfszler ya.. lig dahada kızıştı kalp krizi gecirtecekler bizi bu sezon sanirim :( siz ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
Galatasaray 2010 -2011 sezonu sampiyonu trabzonspor pankarti actiginda futbolculari alkisladiginda bunun karsiliginda " i. ne Galatasaray'' tezahurati tutmak trabzona hic yakismadi anladim ki fener hakliymis sizin gibi cirkeflerle bir bk olmaz.
alin video alin ; https://youtu.be/HfZoSZ9phRY

0|1
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok huzurluyum yaksın canımlar benim

0|1
    0|1
  • Ooooo birkiüç TRABZON! 👏👏👏

1|1
    1|1
  • Ne diye hakaret ediyorsun?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Birşey kaybedilmiş değil TS daha istekliydi GS de Burak sakat Hamitde sakatlanınca orta saha çöktü Sneijderden defansıf oynaması beklenirse bu kadar olur yinede 1 asist yaptı ama normalde daha etkili oynardı.

0|0
    0|0
  • Aynen baskan durumlar kötü

1|0
    0|0
  • ts nin yatmaması fena gaz yapmış sakin ol şampiyon itiraf edeyim bir Fenerbahçeli olarak bende ts den ümitli değildim ama 15 sende 2. defa şaşırttılar benı

0|0
    0|0
    • trabzon ne gsnin nede fbnin smpyn olmasini isyor bjk yi yapmak istiyorlar

• Son durum ne?

0|0
    0|0
  • Helal olsun trabzona penaltilari da verilmemiş adamların zaten

1|0
    1|0
  • kac kac durum

0|0
    0|0
  • en iyisini yaptı ona adamına göre muhammeele deniyor bu arada özür dilerim adam kelimesini kullandım sizin gibi bir takıma şimdi sessiz ol ve dinle kkkkkkooooyyyyduddduuukkk mmmuuuu :D

0|0
    0|0
  • Şampiyonu TRABZON belirler koçumm.

Relax ol; )

0|0
    0|0
    • Ortaligi karistirdiniz acikcasi simdi.. feneri sevmiyorsunuz ama feneri sampiyon yapacaksiniz.

• Biz BJK yi yapacağız. ;)

• ne kadar aciz bir durum degilmi? sampiyon olamayip baskasindan medet ummak? 😁

• fener yarın bursaya koydumu işe bak sen o zaman

0|0
    0|0
  • he ya arkadaş bu ne 1 puan fark var ilk 3 arasında alcaksa beşiktaş alsın kupayı fenere kaptırmayak da benim ümidim yok galatasaraydan

0|0
    0|0
    • besiktas alirsa helal olsunda bukadar tepilmezki sampyonluga yuruyorsun lidersin ayiptir ayip

• her sene ts den garanti 6 puan alıyonuz diyen arkadaşlara selam olsun. ayrıyetten bize 4 günde bir maç oynattırcak olan FENERASYONda planlanmış silahlı saldırının bir parçası olduğu için yazıklar olsun

0|1
    0|0
  • Ekmekspor'a geç, bu tip abuk subuk dertlerden kurtul dostum.

0|0
    0|0
    • Çocukluk askim abi nasil vazgeceyim?

• O zaman kalp krizi geçirmeni istemiyorum dostum :) Bir takım için bu kadar üzülmeye değmez.

• keske öyle olsa abide iste :( haklisin tesekkur ederim

Yükleniyor...