Trabzonspor un garipliği?

Adamlar hem fener düşmanı öldürmeye çalışıyorlar hem de bugün bize karşı köpek gibi top oynuyor herifler ne oldu bizi yendiniz de kaçıncı oldunuz 6. Mı? Kime yaradı bu durum? Fenere beşiktaşa. Kına yakın şimdi

Güncellemeler:
Allah belanızı versin ne biçim kudurmuşsanız şimdi de kavga çıkardı hamsi beyinliler

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bak bende dikkat ettim buna harbiden dandik bir durum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Açıktan şike mi bekliyordunuz TS den nedir durum? :)

0|1
    1|0
    • Hahhahaha; ))))))

Helal.

• Tatlım fazla kurcalama diyorum hadi git alışverişini yap diyorum fanatik kız iticidir kusturma diyorum

• Fanatiklik senin gibileri istiyorsa aynen devam. Gözünüz dönüp şike bekleyecektir karartmayın arkadaşlar fikrinizi. Trajikomik oluyorsunuz. Selametle :)

• Kim kimi öldürmeye çalışmış? Beyninizi kullanın az, o şehir sevmeyebilir ama öldürmez.

0|0
    0|1
    • Gördük kurşunlayanları takım otobüsunü

• Kardeş olayın neden olduğu ve kim tarafından yapıldığı bile belli değil, her şey muallakta. Kafalarına göre iki adam alıyolar ama olaya bak sen ki parmak izleri bile uyuşmuyo, ısrarla onlar suçlu diyolar. bir kere azıcık (bak azıcık diyorum) mantıklı düşünse bir insan olayda kullanılan tüfeği dere kenarına bırakılmayacağını anlar ama tüfek dere kenarında. Ki dediğim gibi tufekteki parmak izi bile uymuyor. Bu millet salak değil.

• Afferim kız bastır bunlar kuş beyinli.. ;)

Anlatma.

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam gibi konuş!

Kimseyi öldürmeye çalışmadık.. Çalışsak yıllar önce o olurdu.. o vaka da.. FB nin kendi pisliğidir.. Siz önce kendiniz adam olunda Şike davasını açıklayın.

1|2
    0|2
    • Bizim ne şike davamızı gördün galatasaray ne millet gibi it kopuk takım ne de şikeci

• Bizim KUPA larımız bazılarının müzesinde duruyor; ))

Koçum.. Büyük adamız biz. Ağlama fazla..

• Evet tek kupaniz var o da fenerde iyi gecirdiler size iyi yapmislar

• Adamlar uefa mücadelesi verirken kazanmaya çıkmaları anormal mi

0|0
    0|0
  • Boşver dostum TS yatıcakmış GS ye baya yattı bu sene kardeş takımmışız filan ağzı olan konuşuyo bu arada maçıda hakeden kazandı.

0|0
    0|0
  • bende sen gıbı acıktan sıke beklıyordum ama adamlar uefa mucadelesi veriyor kardeş ne oldu ıcıne baya oturmus

0|0
    0|0
  • Adam gibi konuş Trabzon ligde en çok gs ye yenilmiş bir takım sen burada ne konuşuyorsun teneke

0|1
    0|1
    • Helal.

Trabzonsporlu olarak BJK! Şampiyon olsun.

• Ben sana kalabalık ortamda bir şey olacak demiyorum? görümden attım tutuyorum havası yapma bana burada

• Haha ya sabır ugrastıgım adamlara bak herkes bitirici olmus

• neden bu kadar yaran var ki gocunuyon ki trabzon zamanında size çok mu koydu ;) şimdi oldugu gibi ona köpek gibi top oynuyor denmez formanın hakkını veriyor denir adamım ;)

0|0
    0|0
    • Aynen bak sahayı izle yapmadığınız çirkeflik kalmadı bak 6. Sıradasınız baya vermişsiniz hakkını

• sıranın ne önemi varki siz birincide olsanız bugunude unutmazsınız

• alıştınız tabi her sene size yatmasına demi.. Unutma başlarında ersun hoca var bu sezon ;)

0|0
    0|1
Yükleniyor...