Ayrıldığınız sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini kanıtlamak istiyor örneğin?

ayrıldığınız sevgilinizi çok seviyorsunuz ve sevgisinden emin olmak istiyorsunuz. o da herşeyi yapmaya hazır bunu göstermek için. kanıtlamak için ne yapmasını isterdiniz? ne yapsa ikna olurdunuz? arkadaşlar sevgilimden çok sevmeme rağmen ayrıldım ve beni sevdiğini kanıtla dedim. şimdi ona şunu yap demeliyim.. yardımlarınızı bekliyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilk olarak hergün en az bir adet kırmızı gül isterdim..ayrılacağım vakit bana sarılmasını güzel sözler söylemesini isterdim.. vaktinin çoğunu benimle geçirsin isterdim.. ne istersem yapsın,nereye istersem götürsün.. ama resmi bir şekilde bulunmam yanında.. en azından elini tutardım ki hatalarını telafi edebilmesi için azcık cesaretlensin.. erkekler çekingen olur biraz malumdur..ama tabii ki bunları içten yaptığını ve yaparken samimi olduğuna seni inandırması lazım.. en küçük bir açık görürsen sen yoluna o yoluna.. anında unutmalısın.. yoksa üzülürsün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok böyle şeylik..( Anladın sen, yani Akıllılığın aksini kast ettim) yahu..Kızım Allah kimseyi senin gibilerle karşılaştırmasın. Aminnnnnnn...

Bana sevgilim öyle birşey dese tek kelime söylemeden çeker giderdim. Aradan aylar yıllar geçtikten sonra halen bana eş bir sevgili arıyorken bulurdum onu..Pehhhhh..

0|0
    0|0
    • farklı şeyler var ama. onu sevmesem zaten hiç durmazdım. bir şans vermek istiyorum sarsılan güvenimi tamir etmek için. bu adım ne olmalı onu kestiremiyorum

• Zaten bu adımı sen talep edersen bir önemi kalmaz ki, önemli olan onun bunu akıl edip seni ikna etmesi olurdu.

• 40 gün müsade iste biri olduğundan şüphelenecektir hayır yok de sana inanmayacaktır ama 40 gün bekleyip sonra tekrar ararsa seni seviyordur.

0|0
    0|0
    • 40 gün çok fazla , ben dayanamam o kadar. ama güzel cevaptı. başka önerin var mı?

• Bu çocuk bence seni seviyor.

• kabul edersen bazı sorularım olacak

• Ne yazık ki böyle bir şey yok. Bir inat veya hırs ile dediğini yapar ama sevdiği anlamına gelmez bu.

0|0
    0|0
    • yani, mutlaka sadece sevgisi yüzünden göze alabileceği birşeyler olmalı. ama ne

• viwien bunların çoğu sadece ilk evrelerde olan şeylerdir arkadaşım. Kişi sevdiği için canından geçiyorsa gerisi yalan.

• tabi ki kıskanıyor. hatta aşırı. ama bilmiyorum emin olmak istiyorum daha güçlü ıspatlar

• kayıtsız şartsız teslimiyet isterdim.. konu cinselliğe çekilmesin lütfen..

0|0
    0|0
    • biraz daha açar mısın?

• ben erkek uyarlamalı şeyler istiyorum ama

• kendimi biraz yerinize koyup hayal etmem lazım :) beklerseniz cevap yazacağım ..

• senden nefret ediyorum defol git de, bana bir şans daha ver derse senindir

0|0
    0|0
  • 8. kattan atlasın inanırım sevdiğine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım kanıtlamasına gerek yok eger seviyorsa gelir arar sorar istiyen insan ghertrulu gelir bunu bilmen lazım ben böuyle dusnuyorum ha sen suclu olursun sen kırrasın ozmaan tabi adım at derim ama sevginin izpatı olmaz seven insan hersekilde bulur arar sorar

0|0
    0|0
  • En çok yapmaktan kaçındığı şeyi yaptır.

0|0
    0|0
  • çok saçma olurdu..kanıtı yok bunun...hissedemezsem ağzıyla kuş tutsa inanmam.

0|0
    0|0
  • ağzında kuş tutsun bağalım :D

0|0
    0|0
    • :) güzel cevap ama başka birşey yok mu. gerçekten anlayabileceğim

• Ağzıyla kuş tutabilenin seninle işi ne..?

• bana mı dedin :D benimle işi var demedim , onun sevgilisi tutsun dedim.o tutsun dedim benimle ilgili bir durum yok ortada zaten :D

Yükleniyor...