Auto Show'a kimler gidecek? Niçin gideceksiniz?

Auto Show'a kimler gidecek? Niçin gideceksiniz?

Evet, yarın Auto Show başlıyor.

2-11 Kasım arasında TÜYAP Beylikdüzü'nde 50 bin metrekare alanda en yeni modeller sergilenecek.

Gidecek misiniz?

Giderkenki amacınız aşağıdakilerden hangisine uyuyor?

Yeni modelleri ilk defa görmek

Yakın zamanda yeni araç alacağınız ya da aracınızı değiştireceğiniz için tüm modelleri bir arada görme, inceleme fırsatı

Gezme, eğlenme

Diğer nedenler

Güncellemeler:
Arkadaşlar bende fazladan 3 adet yarınki VIP günü için davetiye var .

Fuar normalde Cuma açılıyor halka, ancak bu davetiyelerle yarınki VIP gününe ve açılış seromonisine katılabiliyorsunuz.

Gerçekten gitmek isteyen olursa yarın fuarın girişinde kendilerine verebilirim.

Sadece gitmek isteyenler yazarsan memnun olurum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Alfra Romeo 4C tanıtılacak fuarda ve tabi ki fuarın tek killer! arabası olarak tüm gözleri üzerine çekecek .Davetiye kazanma şansını kıl payı kaçırdım @@@@@

yoksa iki elim kanda babaannem Vanda olsa gidecektim fuara

link

0|0
    0|0
    • 4 c il resim bile çektirdim. hakikaten o kadar araç içinde aklımda kalan üç-beş taneden biri oldu. fantastik olmuş ama çevirmişler etrafını içine binemedm ben bile

• benim telefonun şarjı bitti arkadaş mail atıyor şimdi 4c resmi onda idi ama içinde bende varım kusura bakmazsın artık. ekleyince mesaj atarım

• tamam dostum bekliyorum merakla.. Facebook Alfa Romeo sayfasındaki resimler kalitesiz çekilmiş biraz

Kızlar Ne Diyor 2

• kimse gitmek istemiomuş demek ki:))))))

0|1
    0|0
    • hakikaten öyleymiş. ben istiyorum ama ve gidiyorum da. 600.000 kişi bekleniyor ziyaretçi. buradan da çok olur giden ama haftaiçi olduğundan herkesin işi vardır muhtemelen yarın

• dediin gibi iş günü oldugu içindir yoksa kimse kaçırmazdı.

• evet ama izin almaya değer bence çünkü kalabalık yokken gezilecek, tadı çıkarılabilecek

• Merhaba biletlerinize talibim :) Hala elinizdeyse ben almak isterim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geliyorumm cumartesi günü ordayım hemde ücretsiz ulaşım vs de var öğrencilere ücretsizde bugun gelemem geçti artık

0|0
    0|0
  • ben gidicem,yeni araba bakıcam kendime

benim olacak fıstık,binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı.

0|0
    0|0
  • manken olarak gidicektim vazgeçtim ankarada bir işim çıktı

0|0
    0|0
  • Fuar girişinde seni bulamazsak geri dönüşü ks karşılayacak mı ? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...