Sarhoşken yaptığınız en komik şey nedir?

Şimdiye kadar zil zurna sarhoşken "sarhoşken ben şunu yapmışım" dediğiniz komik veya ilginç şeyler var mı? Ben dün ev arkadaşımın yanında limon yemişim. Şu an yeni yeni ayıldım. O kadar çok yemişim ki birde şu an içtiğim çayın tadı bile limonlu geliyor.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim başıma değilde bir arkadaşın başına geldiydi.Aklıma geldikçede gülerim.

Köyde kurulan çilingir sofrası öncesi kakaralar kikiriler ve ardından ağır bayıcı kimsenin birbiriyle anlaşamadığı muhabbet , gecenin ilerleyen saatinin ve alkolün verdiği uyku hali nedeniyle son bulduydu. Herkes gibi bende uyumak için yatağıma doğru yol almıştım( Yada öyle olduğunu sanıyordum.)

Sabah oldu elimi yüzümü yıkımaya diye bahçeye çıktığımda 'Köylülerin bunlar uyuz geri dönemeyecekleri bir yere bırakmak lazım' dediği 2 tane köpeğin ortasına sızıp kalmıştı arkadaş :))

Okuduğunuz için teşekkürler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• acayip güler ve kahkaha atarım. zilzurna sarhoş olsam da her anını sonuna kadar hatırlarım. yaptığım en uç şey ise evde tuvalete giderken holde yığılıp kalmamdı. gülme krizine girmiştim resmen ve yerden kalkamıyordum gülmekten. ama doğal herhalde. o gece cola-viski ikilemesiyle yaklaşık 1 şişe viski bitirmiştim. nerdeyse komaya girmek üzereydim. o günden sonra zaten ağzıma viski sürmedim :))

0|0
    0|0
  • Hiç o kadar sarhoş olmadım...Çünkü içemem o kadar...Ağzımla içiyorum bir de... Ama en büyük vukuatım uykumun gelmesidir... Bir de çakır keyif olmak hepsi bu...

0|0
    0|0
  • Ben balkona çıkıp bırakın yere dokunabilirim demişim... Ve inanın çok yüksekteydik... Çok... :D :D

Yanımdakiler tutmuşlar beni, çok şanslıyım.

0|0
    0|0
  • Ben kusmak içn gittiğm klozet kapağını kapatıp üzerinde uyuya kalmıştm .hatrladıkça arkadaşlarla hala güleriz .şuan bile gülüyorm .hahahaha çok rezil bi durum yaaaa :D

0|0
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadım alkolde kullanmıyorum sarhoş olsam manyak olurdum herhalde

1|0
    0|0
    • Kullanmakta iyi değil zaten ben karşıyım açıkcası ama nerden başladıysam arada bir içiyorum arada birde böyle çok abartıyorum. Artık içmeyi düşünmüyorum. Hele ki dünden sonra hiiiç düşünmüyorum.

• İnş. artık içmezsin

• hiç sarhoş olmadım alkolde kullanmadım :):)

0|0
    0|0
  • Alakalı alakasız herşeye gülerim.

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmam, sarhoşta olmadım şimdiye kadar.

Insan neden zihnini kaybetmek ister anlamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayatımda bir kere 35 lik rakı içtim tek başıma:) 3 tanede bira içmiştim üzerine. 2009 yılbaşıydı, Öyle sallanmadım gayette bilincim yerindeydi:) 2 bira içip kafa bulanları biliyorum:)

0|0
    0|0
  • sarhoştum...hatırlamıyorum!

0|0
    0|0
  • Geçen polis otosuna ana avrat sövmüştük. Sonra arabaya alındık tabi, ön koltukta ben arkada arkadaşım oturuyo o kadar güzelimki bir ara polise '' abi eline yazık vallahi hissetmiyorum'' dedim. Dahada bi hiddetlendi sonra bıraktılar acıyıp ve biz hala gülüyoduk.

0|0
    0|1
  • arkadaşın komşununun kapısına işemek :D hayal gibi hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Abimin nisaninda kameramanlik yapiyordum..gaza gelip 3 kadeh rakiyi ard arda susuz icip kameranliga devam ettim tabi nisan bittikten sonra izlenen goruntuleri siz dusunun:))

0|0
    0|0
    • Ev arkadaşımı uyandırırken bir 50lik bardağıyla buz gibi su dökmüştüm üzerine. Bir elimde bardak diğer elimde kamera var... Tam suyu dökerken kamerayı kaydırmışım :) tam olması gereken sahne yok :)

• bıten kasetı tekrar tekrar sarmısım:D:D

• galatasaray üniversitesinden boğaza atlamıştık bi kaç kişi.

0|0
    0|0
  • sarhoş değildim ama kafam güzeldi =) o yüzden hatrlamıyorum resmim var ama çöp tenekesinin ustunde ayakkabımı bağlıyorum

0|0
    0|0
  • bir kere oldum ondada eve girememişim :)) anahtarı kapıya bir türlü denk getiremedim :D

0|0
    0|0
  • gülmek sadece gülmek:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...