Sırları olan el kaldırsın!

Büyük sırlara sahip olanlar el kaldırsın bakalım.

Hayatınız boyunca kimseye söyleyemediğiniz hatta bazen kendinize bile itiraf edemediğiniz sırlarınız var mı? Kimseye anlatamama sizde ne tür sıkıntılara sebep veriyor , yükü ağır geliyor mu?

Peki en yakın arkadaşınıza anlatırsanız bu durum sizi rahatlatır mı? Peki bu durumda 2 kişinin bildiği şey, sır olmaktan çıkar mı?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye anlatmadığım elbette bisürü sırlarım var yapı olarak hatta hiç bir şeyimi kimselere anlatamam kapalı kutu gibiyimdir. Genellikle sırlarım yaşadığım acılar haksızlıklar vs üzerinedir. Dışardan bakıldığında çok güçlü bir insan o olumsuzluktan çok fazla etkilenmeden atlatmış gibi görünür ama içimde çok ciddi boyutlarda tramvalar geçirerek atlatırım yahut atlatamam. Genel olarak başkalarının bu kadar büyük tramvalar benim gibi dışardan bu kadar etkilenmemiş görüntüyle atlatır olabileceğine inanamam.

0|0
    0|0
    • Anlatmama sebebi dediğiniz gibi dışarıdan görüşen güçlü insan portresini bozmamak için mi? Ya da bu haksızlıklar yada acılarla dolu sırları anlatınca bu, kişiyi daha zayıf mı gösterir.? Peki anlatırsanız bu sıkıntılı durumu daha rahat atlatmanızı (tramvalar geçirmeyerek) sağlamaz mı?

• Çünkü kimin o bilgiyi bizim aleyhimize kullanabilme ihtimali var lakin o acının bir zaman sonra geçeceğine katılmıyorum, sadece üstüne toprak atıyoruz ama ansızın birden yeniden karşımıza çıkabiliyor

• Ansızın karşına çıksa bile bir zaman sonra hayır demeyi öğrenecek kadar çok şeyler katmış oluyor insan kendine acı iyidir insanın karakterini terbiye eder nefsini kontrol etmesini öğretir. Acılar en güzel derstir öğrenmeyi bilene.

Kızlar Ne Diyor 11

• Herşeyi herkesle paylaşmam ancak hayatımda sır niteliğinde olan birşeyde yoktur. Sadece paylaştıkça hafiflediğini biliyorum. Başkalarına ait olan sırlarsa dizi dizi sıralı ben de.:)

0|0
    0|0
  • Ooo içim sır dolu ama bir başkasına anlamayı hiç düşünmedim. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin :D

0|0
    0|0
  • var sırrım hiç kmseye anlatamadığım

0|0
    0|0
    • Anlatmayı düşündüğünüz oluyor mu peki? Evetse bu duruma engel olan şey nedir?

• anlatamam çok çok önemli hayatımı değiştirir birinin boş boğzlık yapıp birisine anlatması kimseye güvenemem

• sır olmazmı ya bazen öğrenicekler diye kokurkuyorum bir yük gibi sırtımda sürekli. böyle yaşamayı öğrenmek lazım aama vee sır dediğin bır kişiye aittir kimseye gevenmem anlatmam!

0|0
    0|0
  • iki kişinin bildiği şey sır olmaktan çıkar ama iki kişiyi de ilgilendıren ve o iki kişi arasında bı sır varsa kolay kolay ortaya cıkmaz :) sırlarım var elbet , herkes herseyı bılmek zorunda degıl.

0|0
    0|0
  • Daha çok başkalarının sırları var ..

0|0
    0|0
  • Var fakat benim sırlarım değil. Bildiğim bilinmeyen sırlar bunlar. Başkasının sakladıkları.

0|0
    0|0
  • Var öyle sırlar. Fakat bu sırrı kendimdende çıkarmak için hiç aklıma getirmedim. Olmamış sayıyorum.

0|0
    0|0
  • Baya bi var. Sır kimseye verilmez ya.

0|0
    0|0
  • Kendi kendimin sırdaşıyım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir sır var ki söylesem yer yerinden oynar ama söyleyemıyorum içim içimi yiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sırlarımız var.Herkesin içinde saklı bir sırrı olabilir.Yükümlülüğü çok ağır.En yakın arkadaşa anlatılabilir.Ve dediğin gibi sır olmakdan çıkabilir.Herşey olabilir.Ama sırlar bir süre sonra insanı zehirler.Başka insanlara olan bakış bile değişebilir.Bana anlatılan bütün sırlar benimle toprağa gider.Bukadar uzun süre sürmesinin nedeni bir yerden sonra sırrı düşünmemekdir.Ama seni seven gerçek bir kişi sırrını başkalarına anlatmak değil çare olmak isteyendir.

0|0
    0|0
    • Başkasının sırrı taşımak nasıl peki? Bu durumda ağır bir yükümlülük mü sizce?

• Ve ney her üflendiğinde acı ile harmanlanmış ses çıkarır.Bu acı o sırrın acısıdır.

• :) Cok güzelmiş gerçekten , o sesi duyunca artık ister istemez aklıma gelecektir.

• ben el kaldırıyorum ama görebiliyormusunuz?

0|0
    0|0
  • insanlar hakikati daima gizlerler...

0|0
    0|0
  • Herkesin bir sırrı vardır mutlaka herkesin olduğu benimde var.

0|0
    0|0
  • Sırsız adam mı var:)

0|0
    0|0
  • :) tabiki herkes kadar benimde bildiğim sırlar ve sırlarım var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...