Erkeklerle kızların kan dolaşımları farklı, erkekler yanarken kızlar donuyor. Üşümeye başladınız mı?

Kızlar pofuduk terlikleriniz,polar eşofmanlarınız ve battaniyeniz hazır mı :))

Güncellemeler:
Kimlerin kuzineli sobası vardı eskiden :)) patates atar közlerdik içinde, çok lezizdi :PP

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• tam aksine. sana kesinlikle katılmıyorum. ev içinde belki haklı olabilirsin. ama dışarıda kesinlikle bayanlar yanarken, erkekler donuyor.

örneğin; üzerimde montum varken gömleğimin içinde fanilam yukarı sıyrısa belimin açıldığını hisseder ve üşürüm. ama bayanlar, ben bu haldeyken onlar gömlek düğmeleri göğüslerine kadar açık, kısa kazaklarla beller ve göbekler açık, mini eteklerle bacaklar ve apışlar açık. şimdi kim yanıyor ben sana soruyorum. ayrıca şu naylon çoraplar hiç mi üşütmüyor sizi?

0|0
    0|0
    • naylon çorapları merak ediyorsan bi gün dene bence :)) yok ya o bahsettiğin kızlar da üşüyodur emin ol ama yine de giyiyorlar.

• ev arkadaşım göçmendi annesi gelir harika börekler yapardı :)))

• hamur işinin envai çeşidi mevcuttur :)))

• vallahi ben kasım ayının sonuna kadar kısakollu ile balkon kapısı acık yatardım sıcak basardı ama şuan öyle değilim yine sıcak basıyor ama bu sıcaklık giribin etkisinden hasta oldum 4 tane hap yutuyorum grip banamısn demedi

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun

• Mevsim geçişlerinde normaldir. mandalina ye bol bol

• theraflu bronkolin sinecod paraben kullanıyorum mandalina nar muz yiyorum bakalım ne olacak bayramada bile hasta idim bayramım heder oldu

• öyle bı se yok ya asıl kızlar daha sıcak hem kısın ortasında mını gıyıyolar tayt gıyıyolar ben onları gorunce usuyorum

0|0
    0|0
  • hee oyüzdenmi karlı havalarda mini etekle geziyorsunuz :)))

0|0
    0|0
  • Hala cam açık uyuyorum la.

0|0
    0|0
  • aslında doğru değil bu dediğin .. gerçi regl dönemleri için doğru olabilir belki ..

0|0
    0|0
    • erkeklerle kadınların kalp atış sayısı bile farklıdır, direk kan dolaşımı ile alakalı :)

• olabilir ama yananlarına da şahit olduğum için genelleme yapamadım ..

• Doğada bir denge var, Allah erkekleri kadınları koruyasın diye yarattı, kadınlarıda erkeklere yoldaş olsun diye

1|0
    0|0
  • peki mini etek giyen kızlara ne demeli

0|0
    0|0
  • Kan dolaşımlarından olduğuna emin misin ? Ben ise kaslardan dolayı diye biliyorum. Genelde halk arasında yağlardan bilinir ama erkeğin kas oranı daha fazla olduğu için soğuya daha dayanıklıdırlar. Hala kısa kolla geziyorum.

0|0
    0|1
  • yanlış tespit...;)

0|0
    0|0
  • evet ama kızlar erkeklere göre daha narin oldugu için de olabilir,vücutları fazla zorluga dayanmıyor her konuda.

0|0
    0|0
  • Ewet yaa kızlar genelde çok üşüo kan dolaşımıyla alakalı olduğunu bilmiodum ben çıktığım kızların hepsinin kansız olduğunı düşünoüdum =D

0|0
    0|0
  • Aynen kızlar bakın kendinize :) Erkekler biraz daha sağlam olurlar doğrudur :)

0|0
    0|0
  • Bu sitede şu günlerde çok acayip insanlar türedi .

0|0
    0|0
  • sevgilimin sevişme bahanesi "sen çok sıcaksın kalorifer gibisin. ben üşüyorum" idi

0|0
    0|0
  • ben bile hazırladım

ne yanması kıs geliyor, donuyrum

0|0
    0|0
  • ten çorabını giy

0|0
    0|0
  • Ama kızları da bir ateş bastı mı itfaiye ateşini söndüremez:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Şimdiden üşüdüyseniz kış iyice bastırdığında ne yapacaksınız acaba :)

0|0
    0|0
    • güncelleme : kestane, kuzinede patates, üzerinde fokur fokur çaydanlık. gece tavana yansıyan ateşin ışığı ve sıcaklık. çocukluğum geldi aklıma sonra kişi iyi hatırlattın :)

• kalorifer olayı soğuk geliyor işte soba insanın içinide ısıtıyor :)

• aynen o gün iliklerime kadar ısındığımı hissettim bide uyku bastırdı ki sorma :)) kedi gibi kıvrılıp yatcan sobanın yanına

• link

Evde bu.

0|0
    0|0
  • Saydıkların dolaptan çıkalı bir ay oldu ya. Çokmu erken olmuş ki :)

0|0
    0|0
  • üşümüyorum

hatta kısa kollu ve ince giydim bugn :D

0|0
    0|0
  • bizim var hala..iyi aklıma getirdin:D

0|0
    0|0
  • Ekim'in başlarında hasta oldum hemen. Üşüyorum ama üşümeyi seviyorum.

0|0
    0|0
    • bayramda gittiğimiz bir evde soba vardı, özlemişim sobanın ısısını dışarda o kadar üşüdükten sonra, ısınmak çok güzel.

• Evet. Keşke fakir olsaydık, sobalı evde otursaydık :(

• evet dün hissettim bunu..

0|0
    0|0
  • Tam tersi yaz kış cam açan birisiyim.

0|0
    0|0
  • Üşümeyi geç şimdiden hasta oldum =(

0|0
    0|0
Yükleniyor...