Sevdiğiniz kız size benim ailem beni sana vermez dese ne yapardınız?

Büyük yazdım ama lütfen okuyun lütfen

sorum her iki tarafada hem kızlara hem erkeklere ... şimdi şöyle bi durum var 4 yıl tanıştığım biri var onla netten tanıştık görüştük bile birbirimizden hoşlanıyoruz aslında seviyoruz ama birbirimize itiraf etmedik ama öyle herkes siz sevgili gibisiniz diyor çok iyi biri onu çok seviyorum oda beni.. tam 4 yıl hergün hergün konuşuyorduk iyi günündede kötü gününde herşeyini hep benle paylaşıyordu ilk tanıştığımızda onun sevgilisi vardı benimde karşılıksız sevdiğim biri sevgilisiyle tartıştığında bişiy olduğunda hep bana anlatıyordu bende ona sonra sevgilisinden ayrıldı bende onun sayesinde deli gibi sevdiğim birini unuttum hayata bağlandım geçenleri bana çok iyi birisin kalbin temiz hergünümde yanımda oldun dedi ve lafı dolandırıp durdu karım olsana falan dedi ben güldüm falan olurmu öyle şey dedim oda niye ki dedi ciddiydi ama ben olmaz falan dedim ama ona karşı boş değilim aslında hep onla olmanın hayalini kuruyordum ? sadece ailem beni ona asla vermez o yüzden başlamadan bitsin istedim onun üzülmesini istemiyorum çünkü ben onu mutlu edemem eğer kabul etseydim çıkcaktık bana dahada bağlancaktı ama biz evlenemeyiz o yüzden başlamamalıyız ... benim ailem dindar dedem ilk önce evleneceğim kişinin iyi biri olmasını müslüman olmasını istiyor 5 vakit namaz kılmasada enazından bayramda kandil gecelerinde namaz kılan biri olsun içki içmesin benim ailem böyle birini istiyor o müslüman ama namaz kılmaz içkide biraz varmış iş yemeklerinde falan içmek zorundayım diyor yani ailelerimiz farklı beni ona verceklerini sanmam :( Kızlar siz benim yerimde olsanız napardınız ? ona daha bunu söylemedim söylemeye utanıyorum bu sorumda erkeklere siz o çocuğun yerinde olsanız napardınız sevdiğiniz kız size benim ailem beni sana vermez ve saydığım nedenloeri söyleseeydi napardınız ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı olarak kendilerine benzeyen birilerini istemeleri çok normal, ama evlenecek olan da, bedelini ödeyecek olanda sensin. Sen kendi kararına bak...

0|0
    0|0
    • onu çok seviyorum ve beni yalnız bırakmıycağındanda eminim o öyle biri değil sonuçta oda müslüman öyle kulüplerde takılan züppelerden değil sonuçta sadece bazı şeyler uygun değil onlarda çözelemez değil sonuçta

• Senin kararlarına sonuna kadar saygı duyarım. Ama lütfen öyle bakma '' o öyle biri değil '' deme onu savunma olaya duygusal bakma, benim sana demek istediğim adam ne olursa olsun. Onunla yaşayacak olanda bedelini ödeyecek olsan da sensin o yüzden sen karar ver.

• onu herşeyiyle seviyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• "ilk önce evleneceğim kişinin iyi biri olmasını müslüman olmasını istiyor" tabi biz her akşam karı kız satıyoruz dindar değilizya seni bilmemde o elemanın yerinde olmayı hiç istemem seninle ve ailenle uğraşılmaz

0|0
    0|0
    • ne diyorsun sen ya sana bişiy diyen mi oldu ? benim ailem bu bunu ne ben değiştirebilirim nede başkası ailem böyle birini istiyor ben onu her haliyle seviyorum ama elimde değil !

• işte tamda bunu ailene söyleyeceksin

• neyse saolun :)

• bir benzeri başıma geldi

ayrıldık :( ama unutamıyorum

0|0
    0|0
  • çocukta senin ailenin istedğı gbi biri olsun

0|0
    0|0
    • zorla olunmaz ki ona nasıl söyliycem benim aileme layık değilsin git değiş öyle gel mi diycem :(

• alla yıcabırki :)

0|0
    0|0
    • efendim ?

• arapçada allah yardım etsin dedim sadece :)

• saol :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlenince ailenle dip dibe yaşamayacaksınız. Bir süre değişebilir seni kazanmak istiyorsada herşeyi yapabilir. Aileleriniz sizi kukla niyetine kullanıyor ve sizde buna izin veriyorsunuz oldukça yanlış.

0|0
    0|0
    • bencede yanlış evlenmek istediğim kişiyi benim seçmem lazım dimi sonuçta onla ben yaşıycam ben yuva kurcam :( ama napabilirim ki onlarda ailem onla kaçıp ailemimi kaybedeyim

• Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyip sonra uzaklaşın çok mu zor :)

• bunları bilmeye hakkı var,sonu ne olursa olsun;

aşılmayacak şeyler değil ayrıca...

0|0
    0|0
Yükleniyor...