Kavuşamayacağınızı bilseniz de, evet ne yapardınız?

Ne düşünüyorsunuz bu konuda,vazgeçmek mi çözüm?Ya da her şeye rağmen devam mı etmeli?

Güncellemeler:
Ben sizlerden yorum bekliyorum sadece,vazgeçtiğim bitirdiğimde yok.Ömrümün sonuna kadar beklemeye hazırım ama sizlerin düşüncesini almak istedim...

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta imkansız diye bir şey çok mantıklı gelmiyor, olmaz dediğimiz o kadar çok şey oluyor ki, Allah murad etti ise olmaz diye bir şey yok, tedbiri alıp takdiri Allah'a bırakmak çok istediğimiz şeyler için Mevla'ya Ya Rabbi bu işi hakkımda hayırlı eyle bana nasib eyle diye dua etmek gerekir.. wesselam...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gerçekten kavuşamayacağımı "biliyorsam" (inanmak, sanmak değil, gerçekten de biliyorsam) vazgeçerdim .. mesela audrey hepburn'dan vazgeçtim.. en azından bu dünyada kavuşmamız mümkün değil ..

1|0
    0|0
  • kavusmamak ıcın sebepler neler örnek varmı? bana kalırsa hıc bır sebep kuvusmaya engel olamaz ölum harıc

1|0
    0|0
    • Mesafeler...

• Pes etmiyorum tabi ama bu da büyük engel.

• sen kafanda bıtırmıssın olayı mesafeyı engel olarak goruyorsan pes etmıssın zaten tabıkı ayrıntıları bılemıyorum

• Vazgeçerim.

1|0
    0|0
  • yaradan ölüm dışında herşeye bir çözüm vermiş ...

2|0
    0|0
  • Kavuşamayacağımı anladım umut yok mu dedim yok dedi. Bende tamam dedim arkamı döndüm gittim çünkü yapacağım hiç birşey kalmamıştı. Sonuç olarak insan acabaları silince önüne daha rahat bakıyor yolunda daha rahat yürüyor.

1|0
    0|0
  • Madem bu işin sonunda kavuşmak bize haram.

Hiç kendimizi kandırmaya gerek yok, baştan bitiririm bu ilişkiyi.

Sonradan kat kat sıkıntıya girmekten iyi midir? İyidir...

1|0
    0|0
  • I never back dawn

1|0
    0|0
  • Sevgi sadece aracıdır. Eğer aranızda sadece kmler varsa bu sorun aşılabilir.

1|0
    0|0
  • kavuşamayacağımı bildikten sonra ne diye uğraşayım önüme bakardım...

1|0
    0|0
  • Boşa kürek çekmek imkansızı istemek bana göre şeyler değil mantıklı olanı isterim imkansızı değil ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne demek kavuşamamak ? bunlar bahane , sadece yeterki iste ...

1|0
    0|0
  • kavusamayacagimdam eminsem vazgecerim yoksa ömür boyu hayal kirikligiyla yasamak zorunda kalicam, unutup önüme bakarim

1|0
    0|0
  • devam ediyorum ayrılmak çok zor geliyor

1|0
    0|0
  • kavuşamayacağım halde seviyorum..sevgili oluyorum..barışıyorum affediyorum...bu hayatta kimse kavuşamayacakki..herkes ölümlü...

1|0
    0|0
    • aynen yaşamayı seçmek daha güzel nasılsa ölücez bari bunu yaşayalım

• Sıkılana kadar devam.

1|0
    0|0
  • Zaman

1|0
    0|0
  • devam tabiki

1|0
    0|0
  • Vazgeçmek benim hamurumda yok.

1|0
    0|0
  • Bu devirde hala kavuşamamak gibi hikayeler mi uyduruyorsunuz..

Yok öyle birşey "kavuşamadık ayrıldık" diyen sevmemiştir/sevilmemiştir!

0|1
    0|0
  • bizim ilişkimiz senin dediğn gibi ama biz yinede yaşamayı tercih ettik gittiği yere kadar severken vazgeçemedik denedik ama olmadı canımız çok yandı

1|0
    0|0
Yükleniyor...