Çocuğunuz oluyor ve birkaç yıl sonra...

Çocuğunuz oluyor ve bikaç yıl sonra aslında sizin çocuğunuz olmadığını öğreniyorsunuz yani doğduğunda başka bi bebekle karıştırmışlar gerçek çocuğunuzu buluyorlar böyle durumda napardınız sizin çocuğunuz olmayan ama bikaç yıl ona baktınız büyüttünüz ona bağlandınız böyle bi durumda napardınız gerçek çocuğunuzla geri değişirmiydiniz sonuçta biri gerçek çocuğunuz diğeride sizin çocuğunuz olmasada onu büyüttünüz ( Allah kimseyi böyle bi durumla karşılaştırmasın karşılaşanlarada sabır versin gerçekten zor bi durum ) evet yorumlarınızı alalım :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allah kimseye vermesin

Tabi böyle bir şey olursa çocuk eğer daha aklı ermiyorsa

yani 2-3 yaşını geçmediyse belki zor olmaz

Zor olur da çocuk bu günleri hatırlamayacağı için

Çocuk açısından zor olmaz

Aileler açısından her durumda zor olur

İnsan kopamaz sonuçta kendi çocuğu gibi büyütmüş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bakmıs buyutmus neden degıstırcek o ona alısmıs dıger aılenın cocuguda o aıleye arada gorusrusunuz ama degısmek sacma

0|0
    0|0
  • ya Allah korusun herhalde ben bebeğim olsa yanından hiç ayrılmam iyi aklıma soktum olursa bir gün hiç ayrılmayayımda karıştırmasınlar

0|0
    0|0
  • Değiştirirdim ve birdahada asla o çocukla görüşmezdim.

cünkü görüşürsem unutamam hala oglum gıbı ama görüşmedikçe zamanla soguya soguya unutur kendı ogluma ısınırdım.

0|0
    0|0
  • Bunu duyduğun anda o 2 yılda oluşan her şey uçar gider merak etme.

0|0
    0|0
  • kendi çocuğumu alırdım. bu hatayı yapan hemşireleride akşam evlerine giderken bir bir aydos ormanına çekerdim

0|0
    0|0
  • o değilde bir erkek kendi çocuğu sandığı çocuğun aslında başkasından olduğunu öğrense çok daha vahim. Örnek bizim eski komşu. Adamın karısı ooo neler neler neyse anlatmayım burda toplmsal ahlakımız bozulmasın

0|0
    0|0

• Evet, çok zor bir durum. Fakat ben olsam ikisini de bırakmazdım. Biri yıllarca büyüttüğüm insan, diğeri sonradan canımdan, kanımdan olduğunu öğrendiğim çocuğum.

İkisini de bırakmak çok zor.

0|0
    0|0
  • bu soru benimde aklıma bazen geliyor. herhalde bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Sanane şekerim büyütürüm büyütmem :D

0|0
    0|0
  • ne bileyim yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Değiştirirdim ama onu da bırakmazdım yani hergün görürdüm yanında olurdum kesin.

0|0
    0|0
  • Doğurmakla anne olunmaz ki. Kime baktıysam büyüttüysem canımdan bir parça olmuşsa o benim evladımdır. Ayrılamam evlat diye baştan bağrıma basmışım onu zor yani. :)

Ama diğerinide görürüm tabi ki.

0|0
    0|0
  • Kendi çocuğumu alırım tabiki. Baktığım bebekle süt kardeş olurlar :p

0|0
    0|0
  • Bana benzemiyor, babasına benzemiyor. O kadarda salak değiliz hani anlarız.

0|0
    0|1
Yükleniyor...