Boyumun uzama ihtimali var mı?

boyumun uzama ihtimali varmı ? yaşım 18 .süt,barfiks,balık yağı,yüzme yapıyorum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bol koyu yeşil renki sebzelerden ye sütten 4 kat daha fazla boy uzatma vasıfları var kemikler için. Ayrıca İbrahim Şaraçoğlu' nun kişisel web sitesinde görmüştüm bazı balık türlerinin isimleri var orda sırtında siyah et bulunan balıklar bunlar o balıklardan düzenli ye (o siyah et kısmı boy uzatmak için bulunmaz nimetmiş) ayrıca uzamax diye bir toz halinde bitki satıyorlar ne işe yarıyor bilemiyorum ama 22-23 yaşına kadar daha boyun uzar.

0|0
    0|0
    • koyu yeşil renki sebzelerden örnek verirmisin 2-3 tane .ot isimlerini fazla bilmiyorumda :)

• Maydonoz, dereotu, kıvırcık, roka, ıspanak(çiy olacak mümkünse malesef) , semizotu ... gibi

• Ayrıca unuttum pardon ısırgan otu haşlatıp yemelisin bunun çayı da var onu da içebilirsin. Bu otlar ve kereviz yaprağı da faydalı. Koyu yeşil manavlarda falan ne görürsen hepsi diyim kısacası :) Bir de kola gibi asidik zararlı içeceklerden uzak dur bunlar kemikleri eriten türden zararlı kimyasallar içeriyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde boyum şöyle bir 4 cm uzasa 1.72 falan olsam var ya ne güzel olur. Ama yaş 20 daha da uzamaz sanırım.

0|0
    0|0
    • 168 boy kız için gayet güzel bir boy bence uzama.

• Bilmem hep uzun bir kız olmayı hayal ettim daha da uzasam kötü olmaz bence :)

• Uzmanlara göre diye cümleye başlayacaktım ama vazgeçtim.

Bana göre 22-23 e kadar uzarsın.

0|0
    0|0
  • 18 den sonra zor. birden boy atman beklenilemez heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• erkeklerin 25-26 yaşına kadar uzayabiliyormuş. 1-2 cm den fazla olucağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 23 yaşına kadar uzarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...