Hatalarını görmesi için ne yapmam lazım söyler misiniz?

Arkadaşlar eski sevgilimle tekrar sevgili olma kararı aldık. Daha önceden de ayrılıp barışmalarımız olmuştu hep onun hataları yüzünden kendiside kabulediyor. fakat bu sefer kimseye söylemedik barıştığımızı çünkü gene aynı davranışlar devam ederse gene ayrılcaz o yüzden. İlk günler harikaydı ondan sonra ters bi hareket yaptı hatasını kabul etmiyen fakat durumu açılayan mesajlar attı bana soğuk davranıyor bende aynı şekilde nazikce anlatmaya çalışıyorum bu hareketinin saçma olduğunu hata yaptığını nuh diyo peygamber demiyor. Hatalarını görmesi için ne yapmam lazım söyler misiniz? Onun davrandığı gibimi davranıyım? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşkkürler

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• birde onun davrandıgı gibi davran bakalım sonuc ne olcak. sana tavır yaparsa, sende dersin, sende bu sekilde davranıyorsun. davranısının yanlıs oldugunu görmen için böyle birşey yaptım gibisinden

0|1
    0|0
    • Bende bunu düşünüyordum teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Basit bir hataysa bu senin için de bunu abartamana gerek yok. Sonuçta haklı yada haksız herkesin kafa yapısı farklı. Senin hata olarak gördüğünü o görmese de varsın görmesin sana bir zararı yoksa eğer. Biraz da ödün vereceksin bazı şeylerden bir ilişki yaşıyorsan sonuçta kimse kimsenin değerlerine göre tamamen değişemez ki. Kendin de diyorsun basit bir hataydı diye. Kapat konuyu gitsin tartışarak bir yere varamazsın ama bana diyorsan ki affedemeyeceğim göz ardı edemeyeceğim bir hatadır bu o zaman ben de sunu derim zaten biten bir ilişkiye yeniden yeniden başlamak yeniden yeniden aynı sonucu almak demektir.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklısın fakat ben ödün verince sorunlar iyice ciddileşiyor

• Tamam teşekkürler

• Sonunu bildiğin bir kitabı tekrar okuyosun.Barısmakla hata etmişsin zaten.Katlanma,tavrını koy derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...