Kızlar; Sevgilinizden ayrıldınız ve sevgiliniz..

sevgilinizden bi sebebten dolayı ayrıldınız, ayrıldıgınız için sevgiliniz cok acı cekiyor. haftalarca, aylarca beni terketme nolur, bırakma beni diyen bir erkeğe geri dönermisiniz. yoksa umursamazmısınız. herşey güzelken ilişkimiz olmaması gereken durumlardan dolayı bitti, yalvarıyorum beni bırakma diye ama mesajlarıma bile cevap yazmıyor. birbirimize uzağız, acı cektiğimi düşünüyor fakat ben böylede mutluyum diyorum ama anlamıyor. aldatma söz konusu kesinlikle yok ama neden ayrıldıgını bilmiyorum. sizce bana geri dönermi yoksa haykırıslarım, yalvarıslarım boşuna mı?

Güncellemeler:
.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• abicim bunlar kadın erkek ilişkilerinde default kaidedir..hatta arkadaşlık ilişkilerinde de..

1-yalvarmak hiçbir zaman işe yaramaz..yalvaran dilenci olsa bile sinir eder..duruşu olmalı..

2-bi sebeple diyorsun da asıl onu bilmek gerek işe yarar yorum yapabilmek için..

3-diyelim boktan bir sebeple ayrıldınız.o zaman salla gitsin madem bu kadar kolay bırakabiliyor seni.

4-sebep boktan değil,kız yara aldı ise onu onarmaya bak..lafla peynir gemisi yürümez unutmamak gerek..

5-dünya harikası olsa aciz,ezik duruş karşı tarafa antipatik gelir..dik dur babacım..oturup konuşalım de..baktın olmuyor son bi mesaj patlat..son sözü söyle ve bir adım daha atma..dur yerinde..baktın gelmiyor salla gitsin tez elden.

1|1
    0|0
    • umarım bu dedikleriniz işe yarar

Kızlar Ne Diyor 5

• eger bıtıs sebebınde sen haksızsan yalvarmaya devam ,muhtemelen naz yapıyordur doner .

ama hıc bı sucun olmadan senı terkettıyse hıc yalvarma pesınden kosma sessız kal

o zaman dadoner :D sonucda hep yalvar yakan bırının bırden cekılıp pes etmesı onu korkutacaktır .

0|1
    0|0
    • keşke dediğin gibi olsa çekilirim köşeme dönmesini beklerim. ama nasıl bi huyu varsa bir yola girdimi asla geri dönüş yapmıyor

• cunku pesınden kostugun ıcın donmuyor.erkek yada kadın gıtmeye karar verdıyse eger ,pesınden kosmayacaksın .kosarsan kararı ıyıce keskınlesır .kadın ve erkek her ıkı cıns de egolarıyla yasayan varlıklarız :D gıtmesıne ızın verdıgınde emın ol o da senın gıbı acı ceker .bı sure sonra kesın doner .

• inş dediğiniz gibi olur, peşinden koşmucam artık, yalvarmıcamda, ama inş geri döner yaa :'(

• ona onu sevdiğini göster ve hissettir en önemlisi hissettirmen o zaman seninle barışabilir:)))

0|1
    0|0
    • elimden gelenin fazlasını yapiyorum ama yine olmuyor, dönmüyor bana. arkadasların dediği gibi yapicam. mesaj atmıcam peşinden kosmucam bakalım ne olcak

• bence çok kafa karıştırıcı bir konu ?

• bencede :D işte bu yuzden işin içinden cıkamıyorum xD

• ağlarsa hiç kıyamam o kadar yalvarmasına gerek kalmadan barışırım

1|1
    0|0
    • ama o barısmıyor, mesaj bile atmiyor sanki düşmanıymışım gibi davranıyor

• gelebilir miyim demiceksin ki gitceksin bana hayatında başka biri var gibi geldi zaten olmasada 5 yıl beklerm diyon peki o 5 yıl orda uslu bi kız mı olcak yapma etme ya

• öyle birşey yaparsada buda onun karakterini gösterir. ben 5 yıl misal dedim. 1 yıl içinde işi bitecek ozaman geri dönecek

• sen öylede mutluysan neden yalvarıyorsun ki?

0|1
    0|0
    • birbirimize uzak olmamıza rağmen, özlem duysam bile yinede mutluydum. çünkü o hayatımdaydı. ama şimdi yok :S

• neden bitti ki

• bende bilmiyorum ki, tek bildiğim onunda ayrılmak istememesi, ama bi sebebi var ayrılmasının. arkadasına sordum babası sorun cıkartıyor dedi. babası bastan beri bu ilişkimizi onaylamıyordu. sanırım cok baskı yapinca artık dayanamadı. birde yoğun çalışıyor artık kaldıramadı sanırım

• Böyle yaparsan kaybedersin benden sana arkadaş tavsiyesi.

0|1
    0|0
    • ama onun pis bi huyu var, ne kadar severse sevsin tükürdüğünü asla yalamıyor. bir şeyi istemediği zaman ona hiç kimse o şeyi yaptıramıyor. belki döner diye yalvarıyom ama nafile. hiç yazmasam belki benden iyice uzaklasıcak :/

• Bence kolayca dönmem ama karşımda ki erkek güçlü olmalı yalvaran erkek kaybeder aynı kızlar erkeğe yalvarınca erkeklerin istememe durumu gibi..

• ozaman beklemekten baska çarem yok, off yaa

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...