Kadınlar neden güzelliklerini kendileri yapmış gibi böbürlenir?

Kadınlar iltifat alınca teşekkür ederler, halbuki genlerinin eseridir fiziksel görünüşleri. Peki neden kendi ellerinde olan kişilikleri, ahlakları, başarıları ile değil de güzellikleri ile övünürler?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü onların güzelliklerini öven ve onlara sadece güzellikleri ile değer veren insanlarda zekayı anlayacak beyin değil, güzelliği görecek göz vardır. Sadece güzelliği ile övünen ve bu şekilde övgüleri almak için uğraşan kadın da bahsettiğim grubun içindedir de ondan. Böbürlenecek başka bir şey yoktur çünkü.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsan elinde ne varsa onunla övünüyor.

2|0
    0|0
  • sorgulamamalarından dolayı..

1|0
    0|1
  • Arz - Talep ilişkisi olarak adlandırdığımız basit bir ticari kavramla açıklanabilir aslında.

1|0
    0|0
  • evrımsel bı olayda olsa güzellik övülünecek bi durum bu gayet normal önemlı ve bız erkeklerden cok daha estetık varlıklar bu ısın dogasında var güzelllik bi kadın icin cok önemlı kendılerıde bunu saklamıyo zaten

0|0
    0|0
  • akıllı kızı el övermiş deli kızıda anası övermiş

1|1
    0|0
  • bazı bayanlar iltifattan rahatsız olur bu doğrudur.ama iltifatı kabul eden her bayanı da tutup ahlaksız,geriizekalı,beceriksiz olarak değerlendirirsek yanlış yapmış oluruz.bir erkek her zaman sevdiği bayana iltifat etmek ve onu güzel bulduğunu söylemek ister.kadın da bundan hoşlanırsa bu iyi bir şeydir.

0|0
    0|0
  • bu konuda tek bildiğim gerek erkeklerde gerekse kadınlarda güzellik gelip geçicidir bakım ve estetik veya şöyle diyelim artık parayla satın alınabilir erkek ve kadınlar artık oturuş kalkış konuşma hal ve ahreketlere bakıyorlar kıyafetmiş oymus buymus bunlar ufak tefek şeyler düzelebilir şeyler :))

0|0
    0|0
  • Tamamen genlerle alakalı değil...Bakım ve emeğinde önemli katkısı var güzellikte...

Neden sorusuna gelince Tabi kii de " Kadın oldukları için "... kih..kih..kih.

0|1
    1|0
  • ne kadar güzel gözleriniz var denildiğinde ..ne cevap versinler bacım?

teşekkür ederim çok naziksiniz yerine

genime kurban ol sen falan mı?

0|0
    0|0
    • Ne kadar züel gözlerin var yerine, ne kadar anlamlı bakıyorsun neden denmez?

• yeşil gözlü şaşı bayana anlamlı bakışlarınıza hastayım nasıl dicez bacım ya

çantayı vurur kafamıza ..

• Karşı cinsin ilgisini çekebilecekleri ve de övünecekleri tek şey güzellikleridir.

0|0
    0|0
  • eee 250 gram yokki bizde

0|0
    0|0
  • ben kendim yaptım evde yaptım hemde güzel olmuş muyum ay canııım çok sağol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kendinde övünecek başka birşey bulmayanların işidir güzelliğiyle övünme eee ne yapsın ahlak yoksa kişilik yoksa başarı yoksa

1|0
    0|0
  • çünkü hangi ahlaklı davranış sıranın sonundayken en öne geçmeni sağlıyor ki güzellik her yerde avantaj her yerde torpil demek

1|0
    0|0
    • Kadınları bu hale getiren erkekler utansın.

• çünkü insanoğlu güzel olan her şeyi kendisine, kötü olanları ise Allaha ya da kadere veya çevresine mal etmeye yatkındır

0|0
    0|0
  • güzelliğimle hiç övünmedim..ayrıca teşekkür etmek kibarlıkdır...o aslında sağol allahıma şükürler olsun demekdir...kaldıki allah katında herkes güzeldir..iltifat karakdere yapılınca daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • yoo herşeyiyle övünen var .şölede birşey var pek güzel değilse kadın daha başarılı ve hırslı ouyor hayatta .bölelikle diğer açığını kapamaya çalşıyor .parasıyla kariyeriyle övünenlerde var

0|0
    0|0
    • Doğru ama parayı bir kenara koyarsak, insan kendi başarısından gurur duymalı elbette.

• yani orası öyle ama hava atmakda neyi nesi .sen ben başarlıyım şöleyim böleyim diye övünürsen oda güzelliğiyle hava atar aslında çok farklı değil ikiside

• İnsan kendisiyle övünebilir kendini sevebilir ama böbürlenmek yanlış sonuçta herkesin gideceği yer belli

0|0
    0|0
  • en sinir oldugun şey yani.

0|0
    0|0
  • çünkü yapılması imkansız şeyler cezbeder.

0|0
    0|0
  • iltifat alinca tesekkur edilip, gulumsenir o yuzdendir.

0|0
    0|0
  • Sen iltifat alınca ne diyorsun. :) ?

0|0
    0|0
    • Neyime iltifat edildiğine bağlı

• Övünmemek lazım. Yaratan kiş biz değiliz.

0|0
    0|0
  • övünecek başka bir meziyetleri olmadığından

1|0
    0|0
  • cunku bu bı gercek guzellık her alanda iş hayatıda dahıl en onemlı seydır

0|0
    0|0
Yükleniyor...