Kızlar ilk aşkınız çıktığınız ise eğer sizin için ne kadar değerli olur?

sorun şu arkadaşlar bir çocukla tanıştınız ilk çıktığınız ve ilk sevip bağlandığınız birisi o çocuktan vazgeçermiydiniz yada bi süre sonra soğurmuydunuz neden lütfen ciddi cevap verin

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki vazgeçilebilir. Ben şu ana kadar 4 kişiyle felan çıktım ki çoguna çıkma da denmez bakışma felan :D hepsinde de bırakamam sanıyordum. Ama çok rahat bırakılıyor. Ta ki gerçek aşkı hissedene kadar. Gerçek aşk ilk aşkta hissedilmez. Ne zaman tek bir sorun bile hissetmezsen, sevgisinden her saniye emin olursan, bir bakışında, sinirlenmesinde, her hareketinde ona daha da aşık oldugunu hissediyorsan o gerçek aşktır. Düşün yani sen bir varlıksın ve sevdiğinin seni her zerrene kadar sardıgını hissedebiliyorsan seni gerçekten seven birini buldun demektir. Ve tabiki sende onu sevebilmelisin. Yani buradan çıkartacagım sonuç tabi ki ondan vazgeçebilir, soguyabilirsin. Sadece bu saydıgım özellikler hariç. Çünkü gerçek sevgi bambaşka birşey. Onu bulmakta kolay değil. Her türlü fedakarlıgı yapabilmek lazım. Birde yaşınıza baglı. Ben ilk bunu hissettiğimde ortaokul 2deydim. Çocuktum yani. Haa şimdi çok büyümedim ama lise sondayım ve bir sevgilim var. lise 2. sınıftan beridir birlikteyiz. Ondan vazgeçemem çünkü o benim bütün damarlarıma kadar işlemiş durumda. Uzun lafın kısası İLK AŞK bir hikayedir. Hemde boş bir hikaye. ASIL AŞK önemli olan. (Yalnız Allah aşkı her şeyin üstündedir arkadaşlar o ayrı - insan ilişkilerinden bahsediyorum.)

0|0
    0|0
    • yeterli oldu nesli teşekkürkr

• mutluyum mutlusun mutlu :P

• :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimse vazgeçilmez değildir ...

0|1
    0|0
    • elbette vaz geçilmez değilr sadece ilk aşk bu yani unutması biraz güç olur gibi

• Valla canım ben aşka da inanmam , sevmeyi biliyorum ama ...

• yaşa sen

• ilk aşkm ilk sevgilim 5 yıl beraberdik ama şimdi biteli aradan 7 yıl geçti yaptığım tek şey gördüğümde halini hatrını sormak belki.. ama hiç bir etkisi yada unutulmazlığı yok artık üzerimde geçiyo :)

0|0
    0|0
  • Elbetteki unutulabilir, vazgeçilebilir, yaşananlara bağlı.

0|1
    0|0
  • Vazgeçemezdim. Ama olanlara göre de bi süre sonra elbette acısı geçer ama hafızadan silinmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...