Merhaba Sporla ilgilenenlere bir sorum olacak?

Arkadaşlar kilo vermem lazim bunun icin diyet ve spor yapıyorum bir arkadaşım yağ yakıcı kullanmamı önerdi yağ yakıcılar ne kadar faydalıdır kullansam yan etkisini görür müyüm?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• en etkılı spor sabah erken kalkıyorsun sabah ezanı ıle sabah namazı kılıyorsun ve uyumuyorsun az kalvaltılık ve hafıf tempo koşu sonra ögle namazı ve mevsım salatası ıkındı namazı yoğurt içinde meyva parçaları atıyorsun akşam namazı hafıf yemek sonra yatsı namazı ve bıraz hareket erkenden uyku

1|2
    0|0
    • Teşekkür ederimde ben 7 den once uyanamam

• UYANIRSIN aslında sen uyanacağım dıye yat namazı kıl geceden dalga geçmiyorum ınan faydasını gorersın hem bedenen hem ruhen

• Ticari hırsızlıktan başka bir şey değiller.

0|0
    0|0
  • o arkadasının ben taaaaa.
    ilk önce kulak ver
    hareketlerini her sekilde arttırmalısı ip atlama kosu bunlar cok fazla yag yakar öneririm
    + yemegını en aza indirmelisin dostum
    +zaman+sabır dostum

0|0
    0|0
  • Onlar o kadar zararli ko yillar sonra bagirsak sorunlari yasadigin goruruum.

0|1
    0|0
  • hiç bir faydasını göremezsin. aksine sana bir hafta için iyi bir görüntü verdirip sonrasında metbolizmanı bozar ve daha fazla kilo alırsın. artı bağımlılık yapıp kalp krizini tetikler.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır fitness yapıyorum bütün yağ yakıcılar kullandım hiçbiri sonuç vermiyo

0|0
    0|1
    • Nasil basardin peki

• Anladim ben neler yapicam diyetisyenemi basvurayim

• diyetisyene gitsen daha iyi sonuç alırsın :)

• Öyle şeyleri kullanma doğal dolara devam et

0|0
    0|0
  • Yav be yag yakicisi. Diyetini duzgun yap kafana gore diyet yapma. Sporunu yap tamamdir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...