Aykut Kocaman gitmeli mi?

Arkadaşlar sizce fenerbahcedeki sorun ne aykut kocaman giderse herşey duzelirmi

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• Sezon sonuna kadar kalmalı , gitmemeli ...

0|1
    0|0
    • Bak sen. :)

• Yahu elin adamlarına bile o kadar müsemma gösterildi , Aykuta mı hemen ters köşe yapıcaz , Fenerbahçe aşkını tatmış yaşamış ve hisseden birinin kalması daha iyi ...

• Haklısın daum bile son dakka şampiyonluk verdi adam geri geldi aykut hoca para sorun etmeden imza atiyo geçen yıl baskasi olsaydı dagilirdik

Kızlar Ne Diyor 5

• bence mutlaka gitmeli fenerbahçenin avrupadaki ya da ligdeki başarısı tamamen güçlü kadrosu ile ilgilidir... aykut kocaman bu kadroyu pek kullanamıyo teknik açıdan değil de duygusal açıdan bakıyo... şimdi fb daha farklı konumlarda olabilirdi diye düşünüyorum... :)

0|0
    0|0
    • Evet adam seviyor fb yi bence ayrilmamali sportif direktör olabilir kendi seçeceği bir hocayla

• ZAMANINDA ALİ ŞEN DE AYKUT KOCAMAN I POSTALAMIŞTI ..1!111

0|0
    0|0
    • Ali şen efendi ama geçen yıl ortalarda yoktu en kötü günümüzde ama aykut topladı takımı

• Caktirma onu ;)

• Orduspor oley ! :D

• gitmeli tabi ben antalya maçına gittim orda da söyledik zaten istifa etmeli aykut hoca alex nerede

0|0
    0|0
    • Yaniliyosun arkadaşım başkan gitse duzelcek hersey aykut sahip cikiyo takıma bence sadettin saran girse daha iyi olur

• İstifa etti edecek.Mantıklı davransaydı.

0|0
    0|0
    • Etmemesi lazim bence aykut hoca olmasaydı geçen sene durumumuz cok kötü olurdu

• gitsin. sevmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sezon bitince gitmeli. su anda gitmesinin bir anlamı yok. Takımı tanıyan bir tek o var. yani en azından baktıgımızda 47 maç yenilmemiştik degil mi? Hani hocada bu oldu ki?

Avrupa liginde 7 puan var?

Ligde liderle 5 puan ?

Yani çok kötü degil.

Sadece son dakikaya kadar , mac bitene kadar izlemek zorunda kalmamız ve şanssızlıgımız cok

kadıköydeki yenilgide o kadar sakatımız varken yapacagımız birşey yoktu.

As oyuncular sakatken aykut ne yapsın?

Bence onun eksikligi

1-Oyunu okurken eksik okuması : hangi futbolcuyu degiştirecegi ve zamanının gelip gelmedi konusundaki tereddütü

2-2nci bir kadro oluşturup yedeklerle neler yapabilecegini görmesi

3-Bazı oyuncuların dogru yerde oynatılmaması

Gibi eksiklikleri var.

Tabi biz bunu dışarıdan öyle goruyoruz. yine de teknik patron o. diyecek birşey yok

SEzon sonunda gidecek bence.

0|0
    0|0
    • maça selçukla canerle başlaması salihi oyuna alması ki ben hala neden oyuna aldığını çözemedim takım gole ihtiyaç duyarken semihi oynatmaması takım açıkça belli olan pas dağıtacak servis yapacak oyuncusu eksik olduğunu bile bile alexi yollayıp cristian gibi ne yapacağı belli olmayan birine güvenmesi daha sayayımmı hatalarını?

• Genel baktım ben

son macta o 3ncu goldeki profesyonel olan abilerinin tek başına salihi bırakması hayret verici

Ben Selcugu 11 e sokmam derbilerde 2nci yarı adamı o

bekir zaten 2 golde de hatalıydı

ayrıca gokhan geri gelmedi ve iki golda sag taraftan yedik. stoper ve sag bekin orada olması gerekliydi

Pas dagıtabilecek Recep niyaz var onu 11de oynatması lazım acil. mirales in olmaması topuzun topalın olmaması bizi yıktı. zaten defansta da egemen ve yobo olmayınca cokuyoruz resmen

• Semih diyorsun da. adam bitmiş artık. yok yani semih. Zaten varmıydı ki?

daum sayesinde zirve yaptı 11 de oynadıgı zamanlarda da 10 macın 2 sinde oynadı belki. Yani semihi abartma bence. o da selcuk gibi ikicni yarı adamı bana göre

christian ve bekir tek şansları gol atmak. gol attıkları anda nedense 11 de oynuyorlar. bakma takım kötüyken onlar iyi takım iyiyken onlar kötu oynayan ikili.

• Artık geçti,lig başlamadan istifa etseydi harika olurdu çünkü inanılmaz derecede kötü bir teknik direktör,çok korkak bir hoca ayrıca,yani Fenerbahçe'nin td'si olacak kapasitede değil! Ama şu var artık lig başladı ve isifa ettiği taktirde yeni hocanın gelince uyum sorunu yaşaması,yeni sistem oturtmaya çalışması filan derken gs şampiyon olur buda bizim acımızdan kötü olur,tek istediğim sakaltarın biran evvel iyileşmesi ve takıma girmesi.

0|1
    0|0
  • düzelip düzelmemesi umrumda bile değil. sadece defolup gitmesini istiyorum. fenerbahçe taraftarı kimi seveceğini kimi sileceğini, kimi baştacı yapıp heykelini dikeceğini, kimin yasını tutacağını kalbinin derinliklerinde bilir. bunun bi sebebi bi mantığı olup olmaması da umrumda değil. gitsin ya her türlü gitsin

0|0
    0|1
  • kesinlikle gitmemeli. Aykut Kocaman gibi bir adam insanlık olarak ,Fenerbahçenin başına öyle biri gelmedi. Kocaman şuan için neyi kaybetti ki gitsin? şampiyonluk mu ? avrupa mı ? türkiye kupası mı ? hangisini kaybetti de gitme kanaatine varıyorsunuz. Aykut Kocamanla daha büyük başarılar kazanacağız. Siz bir Fenerbahçeli olarak sadece inanın, güvenin yeter. medyaya inanıyorsunuz resmen. galatasaray 6 maçtır galip gelemiyordu medya hiç bir şey yazmadı. Fenerbahçe bir maç yenildi, medya konuyu nerelere çektiğini herkes biliyor.

0|0
    0|0
  • Hayır, istifa etmemeli. Geçen sene küme düşecek diye söylenen takımı şampiyon yapsaydı böyle der miydiniz ?

0|1
    0|0
    • Katılıyorum sana arkadaşım bencede sonuna kadar durmLi adamin derdi para değil tamam hataları var ama yinede seviyorum adamı :)

• Sadece Aykut KOCAMAN'ın gitmesi ile düzelmez. Takımla rekabet etmeyecek bir teknik direktör ancak düzeltebilir.

0|0
    0|0
  • herşey düzelirmi bilmem ama bizim psikolojimizin düzeleceği kesin ama sadece aykut değil aziz yıldırımnda gitmesi lazım kulübün yapısı değiştirmek gerekiyor yoksa bir aykut gider başka bir aykut gelir

0|0
    0|0
    • Ama dostum aykut bizim efsanemiz aziz gitse herşey düzelir bence

• işte dediim gibi aziz gitmesi gerekir yoksa bu kulup padişahlık sistemiyle yönetilmeye devam eder

• Ona bende karşıyım azizbahce değil burası babasının yeri gibi davranıyor

• Allah Fenerden Aykut Kocamanı eksik etmesin.

0|0
    0|0
  • Eüer bu hafta maçı kazansaydı Fener... iyi ki Alex gitmiş takım düzeldi ligde 2. oldu eurolig'de 7 puanımız var diye kasılacaktık... maçı kaybetti diye adam istifa etsin diyoruz... Daha çoook sular akacak bu nehirden lig uzun maraton neler neler olur... Aykut hoca kalsın !

0|0
    0|0
  • gitmeli, artık honurunu kurtarmalı

0|0
    0|0
  • avrupada basari yaparsa gondermezler.ama hem ligde hemde avrupada basarili olamazsa sezon sonu yol gorunurr...

0|0
    0|0
  • aykutun suçu yok aykut gider başkası gelir, aziz yıldırım gitmeli, lucescu gibi birisi gelmeli

0|0
    0|0
  • aziz başkanın kafa değişmeli

0|0
    0|0
  • bence gitmesin adam süper teknik direktör :D

0|0
    0|0
  • Alex gittikten sonra Aykut ister kalsın ister gitsin ama şimdi değil. sene sonunda ya da çok çok iyi bir adam getirebileceklerse devre arası da olur

0|0
    0|0
  • bence bu adama haksızlık yapılıyor napsın yani avrupada 7 puan almış takım ama fener 47 maç sonra evinde yeniliyor suç aykut kocamanın oluyor

0|0
    0|0
  • Aykut kocamanla bunun bir alakası yok. Malum takımın sorun kendi içinde bence, futbolcularla her ay özel toplantılar yapılması lazım.

0|0
    0|1
  • hayır.. takımda ruh yok...

0|0
    0|0
  • bence kalmalı türk teknik direktörlere değer verilmeli biraz

0|0
    0|0
  • Bence gitmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...