Umarım beni kaybettigine değmiştir...

bi kızın saçmalıkları yüzünden erkek 3 yıllık ilişkisini bitirir... bunlar nedir.. ha bu arada 7-8 aylık sözlüyüz.. bildigin aileler karışmış herkes akraba olmuş yüzük takılmış.. ama kız sözlüyken eski kızlara gidip farklıı isimlerle erkek hakkın da onu unutamadın degil mi vs gibi agzını yoklamış.. gelmiş erkege de zarf atmış... erkekte sazan gibi hemen tel edip bak böyle böyle oldu diye rapor veriyo :)) bunlar ortaya çıkınca da kız İNKAR ediyo ama ap açaık ortada ki kızdan başkasının yapması imkansız... güwen verememişsin demeyin öyle bişey yok.. olsa ne kız 3 yıl bekler hatat sözlenir nede erkek 3 yıl biriyle gönül eglendirir... sorum şu sizce derdi neydi olmayan bişeyi karıştırmakla veya eline ne geçti şimdi ? mutlu oldu mu _?_

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• O kızlara karşı güveni yoktu belkide süphelendiği birşey oldu herşeyden emin olmak istemiştir.

0|0
    0|0
    • eee noldu ... yüzük atıldı... sonradan da dedigim gibi face ve mail şifremi değiştirdi baktı girdi hiç bişey yok.. yüzüde kızarmıyo hiç ben görmedim engelledim bakmam da artık ama bakanlar açık saçık fotolar paylaşıyo diyolar... İPİNDEN BOŞALMIŞ GİBİ :))))

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok enteresan şeyler yapmış artık kazandım kaybetmem sanmış ama hiç bir şey beklediği gibi olmamış işte geri dönceksen bile biraz burnu süretmeli bence

0|0
    0|0
    • ben dönmem .. ama onda da bi adım yok 2-3 ay oldu.. bi ara face şifremi mail şifremi felan aldı ikisinede baktı ama gene seslenmedim ben... şimdide saçma sapan açık saçık fotolar paylaşıyomuş :))

• ilk konuşan kaybeder kuralını hiç unutma pes eden ilk sen olursan o kazanmış olur sabret bakalım zaman neler gösterecek

• yo ben elimden geleni yaptım.. düşün hatalı olamsına ragmen erkekliğime yediremedim 1. hafta gene aradım ulan dedim sevdik çıktık bu yola her insan hata yapar at içine dedim.. aradım bi araba tersledi başkası var dedi ... sagolsun :)))

• Güven verememişsin suç sende üzgünüm.

0|0
    0|0
    • sende bayansın SALAKMISINIZ güwen weremedim de ne diye 3 yıl beraber oldu ne diye sözlendi ? sanki 3-5 kızın üstünde bastı beni de güwen vermemişim... pehhh

• al burdan yak, böyle köpek gibi davranırsan bulursun kızı sen bekle.

• köpek olan sensin bilip bilmeden hırlıyosun.. arayan ben degilim ayrıca..

Erkekler Ne Diyor 4

• ne bu ya karma karışık anlamadım hiç bi şey

0|0
    0|0
  • hiçbirşey anlamadım

0|0
    0|0
  • şizofren olabilir dostum pısst demekte fayda var sanki

0|0
    0|0
  • emin ol değmiştir

0|0