Jurgen kloop un bayern münih in başına geçeceği konuşuluyor sizce münih in başına geçer nasıl olur klooplu münih?

jurgen kloop un bayern münih in başına geçeceği konuşuluyor sizce münih in başına geçer nasıl olur klooplu münih? istermisiniz böyle bir birlikteliği?

• kloop münihin başına geçerse avrupa futbolu biter
    50% (1)100% (3)80% (4)Oy Ver
  • eğer öyle bişey olursa kan uyuşmazlıgı olacagını düşünüyorum başarılı olamazlar
    50% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz oyle bisey

0|0
    0|0
    • bild haberi yapmıi marca madrid için neyse bildde münih için o yalan olması çok zor

• Sozlesmesi var hala pepi birakip kloopu alacak adamin aklindan suphe ederim ben

• iyide münih avrupanın en iyi kadrosuna sahip takım porto gibi 4 seviye altı takımdan 3 yiyor çeyrek final elenme eşiğine geliyor takım robben ribery olsa bile pozisyona girmekte zorlanıyor nereye kadar peple devam edilecek?

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer öyle bişey olursa kan uyuşmazlıgı olacagını düşünüyorum başarılı olamazlar

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Guardio'layı göndereceklerse doğru bir tercih olur...

0|0
    0|0
    • bild gazetesi haberini yapmış bilmiyorum artık

• Guardiola ile Bayern derinleri arasında gizli bir çekişme var Klopp Bayerne gitmez adam 3 ay önce dortmund son sıradayken Başarı isteyen Gitsin Bayern tutsun demişti

0|0
    0|0
    • yarın münih elenecek bence robben ribery bastian alaba benatia gibi 5 ilk oyuncusu yok lahmda olmayabilirmiş eğer bayern çeyrek finalde elenirse bu bayern için hezimet yıkım olurki guardiolayı direk şutlarlar.

• Shaikiri iş yapardı o kadar eksik vardı

• bayernin işi zor hiç istemem portoya elenmelerini elenirlerse şiampiyonlar ligi yarı finalinin anlamı kalmaz münihsiz umarım elenmezler.

• Mümkün değil o dediğin

0|0
    0|0
    • bild haberi yapmıi marca madrid için neyse bildde münih için o yalan olması çok zor

• yanıldım fena top oynadılar peki barca eşleşirse nne olur? ozaman tam kadro olacak munıh

• Barcaya sıkıntı olabilir o takımı pep kurdu sonucta hepsinin ciğerini biliyo o yüzden bayern bir adım önde gibi

0|0
    0|0
  • Olmaz oyle bisey

0|0
    0|0
Yükleniyor...