Bu yurdum insanlarını anlayamıyorum...

Yani şimdi aldığın para belli borca harca girip evleniyorlar çok ilgincime gidiyor , adamın evinde tencere yok ama orjinal adidas eşofman giyiyor , kızların açlıktan nefesi kokuyor onuda sakız çiğneyerek giderip sevgilisiyle buluşuyor , adamın kıçında don yok oda leş gibi ykamamaktan ama gidip maaşının yarısını gömüyor hesaba , Kızlar ben neyim böyle acaip felaktetim ya sonra kekonun biri gömüyor buna sonra ağlaya zırlaya ne oluyoruz cidden bi anlatsanıza neler oluyor bu insanlara ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kimisi de malı mülü yığılıyken fosil konumuna gelmiş kılıkta giyinebiliyor masraf olmasın diye insanların hepsi çeşit çeşit. Gençlikte bu tür giyime düşkünlükler yada lüks araba, telefon gibi saplantılı düşkünlükler olabiliyor ama yaş olgunluğuyla birlikte gittikçe azalır. Sonuçta insanlar başkaları yanında ezik kalmamak istiyor bana göre daha kötü detaylar var mesela namus bacak arasında değildir diyor gidiyor bakireliğini veriyor birine halbu ki namus iki bacak arasında değil yeri geldiğinde öpüşsem bile namusuma leke getirmiş olurum olması gerekir. Bunlar çok çirkin. Lise çağı insanları çok kötü biraz da seyrettikleri yabancı tv kanallarında dönenler sebebiyle bir çöküntü içindeyiz. Gitsin 10 tane markalı eşortman alsın masrafa soksun dert değil hepsi düzelir düzelmese de olur ama diğer çöküntü yerine konulamaz türden.

0|2
    0|0
    • Ya o namus iki bacak arasında değildir diyenler zaten herşeyi yapan onlar ,Daldan dala değişik adamlarla öpüşmek elletmek normal ama cinsel ilişki yasak olmaz olurmu ya öyle birşey herşeyi yaparım ama onu yapmam o zaman namus gidiyor , katolik aileden geldiğimiz için normal olması lazım . Gerçekleri görünce hepsi anlıyor işte o zamanda fakirlikten artık dişi çürüyor dişçiye gidemiyor yani

• Zaten kadınlar kendilerini korumayı bilse namus bilincine varsa erkekler elde etmek istediği her kıza bu kadar kolay sahip olabiliyor olmasa bugün ilişkiler bu kadar laçka hale gelmez kadınlar daha erkeklerce önemsenen değer gören cinsler olurdu. O zaman da ille bir erkeği etkilemek için markalı kıyafetler vs ile kendini isbat edip farkettirmeye gerek kalmazdı.

• Herşey kadında bitiyor zaten , 500 yıl öncede erkeğin kamışı vardı şimdide ama flört diye birşey yoktu ilk olup evleniyordu herkes mutlu mesut yaşıyordu , Flört dönemini uzatsın onlar çıksın herkesle evlendiğindede yastığa başını koyduğunda düşünecek vakiti çok olucak zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzel bir konu arkadasım tebrik ediyorum seni. Şimdi millet alıştı taksit kredi kartınla alısveris yapmaya yeterki evlenelim diyorlar olmazsa ayrılırız ben bunlada cok karsılaştım eskisi gibi evlilik yok bu yüzden. Adidas giyinip duruyorlar gözleri yükseklerde cünkü düsüncesizler düsünceli olsa onu alana kadar tencere alır geri kalan parasını hesaplı kullanır marka takıntısı olmazdı zaten. Kısacası düsüncesiz insanlar dolu.

0|2
    0|0
    • Olmazsa ayrılırız diyor sonra geliyor 30 küsür yaşında madagasgar yerlileri gibi yeterki et olsun diyerekten saldırıyor kim olursa olsun yalnız kalmayayimde

• Aynen 17sinde kocaya kaçıyor sonra bana küfür etti ben ayrılmak istiyorum diyor eskiden öylemiymiş herşey sabredilirmi yeterki evlilik kurtarılsın diye.

• onu bırak bursuyla kıt kanaat geçinen, milletten borç alıp duran bir arkadaşın elinde iPhone 4s gördüm ben. ne diyim ki!

0|1
    0|0
  • Gercektende helal olsun, güzel bir soru :)

0|1
    0|0
  • desinlere giden bir sürü var toplumda...kimileri bu moda akımına kapılmış durumda...ne olursa olsun ama eksik kalmayalım ha bir işte bizim de olsun mantığı..

0|1
    0|0
  • :))

ya cok dogru konustun..oluo iste biseler insanlara :)

sorun etmem nasi olsa benden kesilmio..naparlarsa yapsinlar :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben aylıgı 700 lıra MAAŞ ALIP 220lira adidas alanı gördüm agzım açık kaldı.

0|1
    0|0
  • helal sana..çok doğru söylemişsin..katılıyorum ve tebrik ediyorum..

0|1
    0|0
  • Herkes günlük yaşıyor bugünü geçirimde yarın bakarız diyor adamlar 700 lira maaşla gidip kredi kartıyla ya da borçla gidip adidas eşofman ya da gidip son model telefonlar alıyor sonrada param olmuyor diyor herkes kalıbına göre harcamalı kimi 700 lira maaşla evini geçindirir kimisine 3000 tl maaşla aç kalır

0|0
    0|0
  • Günümüz kıları iki unsura bakar birader çünkü şartlenmışlar ;) Kendi aralarında rekabet var.Bunlar1-Yakışıklılık 2-Cüzdan 3-Mevki bunlardan biri varsa sıkıntı yok :) Her şey serbest...Sonra buralarda ağlıyorlar vay şöyle vay böyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...