Başkasının malısın arkadaşımın aşkısın :D

evet arkadaşlar size bir soru son zamanlarda çok rastladığım bizzat yaşadığım kazığı içimde hissettiğim bir konu hakkında soru sormak istiyorum .. Dost dediğiniz insanla sevdiğinizi yan yana görmek nasıl bir duygu olurdu ? bunu yapan insanlar nasıl insanlar sizce ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta sinirlenip sonra hiç birşey hissetmediğim garip durum.

0|0
    0|0
    • :) sorma ya sadece tiksindim o insanlardan şu an öyle boş beleş bi durum

• işte o insanları görüyor olmak midemi bulandırıo sadece

• Sende onları çatlatacak biriyle karşılaşacaksın elbet birgün

Erkekler Ne Diyor 5

• bunları kazığa oturtturacan

0|0
    0|0
  • Bunu yapan insanları tesvip etmem oda yalnış olduğunu biliyordur ama gönül bu zaten görüşmiyorlar nasıl olsa ne mahsuru var diye kendini teselli ediyordur bence etik değil. Onu kaybedince ne olacak tekrar yüzüne nasıl bakacak.

0|0
    0|0
    • kaybetti sonra başka bi eski sevgilimle çıktı sonra bi diğeriyle konuştu ... yani bunları yaptı geldi yaşadıklarınıda ballandıra ballandıra suratıma suratıma anlattı

• Bu arkadaşıın senin ayrıldıklarınla çıkmayamı meraklı anlamadım ben.) pek arkadaşlığına dosluğuna güvenme insan vardır dost edinmeye değer insan vardır dost olmaya deymez bu ikinci sınıfa giriyor yavaş yavaş kendinden uzaklaştır sana zarar veriyor anladığım kadarıyla.

• gerçekten içinde hissetmişsin

0|0
    0|0
  • insanlar mı yapar bunu :) bunu yaptıysa insan vasfını bir kenara bırakmıştır bence

0|0
    0|0
  • Çok zor bee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hay ben onların..

0|0
    0|0
  • bu gibi insanlar yarın aynı yaptıkları gibi muamele görürler ve her zaman kaybederler

bu sevgi falan değil bencillik saygısızlık başka birşey değil

0|0
    0|0
  • sevdigin dgll dostun sana kazık atıyomuş o dostunu hayatıneden çıkarr bidahaki yaşadıgın ilişkiyi ona söleme hayatıneden uzak tut

0|0
    0|0
    • :) keşke tutabilsem akrabalık var

• bunu yapmaya çalışıyorum sadece aklıma geldi böyle insanlar nasıl insanlar yani kişilik problemimi o kızı her gün görüyorum sürekli aynı ortamdayız mecburi gördükçe aklıma geliyor düşünüyorum

• Birbirini sevenelre saygım var.Bencillik yapmam.

0|1
    0|0
  • sunay? :(((

0|0
    0|0
  • düşüncesi bile sadistçe şeyler yaptırır..

0|0
    0|0
  • ahhhh ah acı bir duygu :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...