Bugün hayatın hangi penceresinden bakıyorsunuz?

Mutlu musunuz mutlu mu? Kararsız mısınız? İradeli mi ?

Evet soru net arkadaşlar bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Yapmayı planladığınız şeyler var mı? Biraz cesarete ihtyacınız varmı ? Sorular çoğaltılabilir . Bugün benim kararlı ve kendınden emın günüm. Herşeyin güzel gidicğine ınanıyorum :)

Güncellemeler:
Şimdilik fakülteye gidiyorum o yüzden çıkış yapmam gerekiyor gelince yorumlarınıza cevap veririm inşallah. Nefes aldığınız müddetçe güçlü olmalısınız ve yaşadıkçada herşeye göğüs gerebılmelısınız en azından denemelısınız gününüz güzel olsun :)

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bize her gün dünyanın en güzel hediyesini verirken mutsuz kararsız ve kötümser olmak neden... Her yeni gün yeni bir fırsat bizeyse sadece değerlendirmek kalıyor ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• gün içinde çok hisse sokabildiğim için kendimi

hiç bi şey bana komaz

0|0
    0|0
    • :)))) Ne güzel farklı ruh hallerıne gırebılırım dıyosun.

• rahat ve herşeyden uzak diyebilirim

0|0
    0|0
  • akşam arkadaş gelirse fifa 2013 oynacağız yoksa skyrim'e devam edeceğim dün başladım heyecanla mesai bitimini bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi yine stresli ve düşünceli ve üzgün yeterli mi?

0|0
    0|0
    • Neden her zaman öylesın. Bu cevabı almadan yeterli değil.

• Bende yengeç burcuyum . Geldiğimde konuşalım :)

• Peki dediğin gibi olsun.

• kış geliyor nasıl olabilirim ki karamsar memnuniyetsiz huzursuz pöfff bahar gelsin ya

0|0
    0|0
    • 4 Mevsım guzeldır bazı mevsımlerı daha çok severız tabı ama kışın yakılan şöminenin içilen kahvenın çayın tadı başka hiçbir mevsmde çıkmaz :)

• bügün iyiyim ama nedense başıma bir iş gelmesinden korkuyorum:D

• :)))))hehheh gelmez bsey korkma.

• mutsuzum. kendı hatamın sonucunu cekıyorum

0|0
    0|0
    • Hatanı düzeltme şansın hiç mi yok?

• Soran: teşekkür ederim LalkiLaL: bosver. nazara cok inanırım ama senden kaynaklanmıyor emin ol.

• üzülme bunlari yasaman gerekiyormus ama sen üstesinden gelirsin ;)

• her sey kontrol atında ... sanırımm özgüvenim çok yüksek ;))

0|0
    0|0
    • :)) Böyle devam eder ınsallah

• Wuw cok felsefık oldu bu :):)

• demiştimya her sey kontrol altında ;))

• İnsan hergun mukemmel olamaz ama soyle bisi var karamsar olmanin veya karasiz olmanin belli sebebleri vardir bu sorunlari acmaya calismaliz bu ne kadar kolay olmasada benim kucukmutluluk formulum bu :-)

0|0
    0|0
  • Bazen kararsız kalıyorum ve bu huyumdan nefret ediyorum . Geleceğe dair planlarım var artık boş hayaller kurmuyorum at gözlüklerini çıkardım artık gerçeklerle yüzleşiyorum.

0|0
    0|0
  • Kararlı , planlı ama birazda endişeli bir günümdeyim sanırsam galiba belki :D

0|0
    0|0
  • mutluyum fakat yapmak istediğim basarmak istediğim çok şey var...

0|0
    0|0
    • Umarım başarmak ıstedıklerıne gerçekleştirirsin. :)

• teşekkür.Ben istediklerimi başardıkça mutlu oluyorum.Ne istediğimi biliyorum fakat zaman va bazende maadiyat herşeyi başarmak için engel olabiliyor.

• damdan bakıyom ben

0|0
    0|0
  • Dershanede deneme olduk, türkçeden 37 net yaptığım için mutluyum.

0|0
    0|0
  • hiç keyfim yok

0|0
    0|0
  • bugün yorgunum sadece ama keyfim yerinde

0|0
    0|0
  • Bugün hayatıma yeni bir pencere açıyorum :D

0|0
    0|0
  • orta şekerliyim ama daha mutlu etmeye çalışıyorum kendimi her zamanki gibi yılmadan yorulamdan :)

0|0
    0|0
  • hiç iyi hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Mutsuzum dün red edildim :(

0|0
    0|0
    • Hissettiklerimiz her zaman karşılıklı olamayabiliyor :( Ama eminim üstesinden geleceksin güçlü ol ! :)

• hergün aynı sınıfta yüzünü görerekmi üstesinden gelecem

• Ona sen baktığın için var o. Sen onu gördüğün için var herşey senın elınde gün gelip tekrar görmeyeceksın.

Kızlar Ne Diyor 12

• ya benim bir özelligim var bu özelligimide cok seviyorum cevremdekilerde cok sever :)

ben hergün hayat penceresinden neseli mutlu bakiyorum , tebessümle , yataktan positiv enerjiyle kalkiyorum böylelikle günüm her zaman güzel gecer olumsuz seyler olsa bile keyfimi bir sey kaciramaz:)

0|0
    1|0
    • En ıyısını yapıyosun hayat kısa evet :) Insallah hep böyle devam edersın canım Allah mutlulugunu eksık etmesın

• amin insallah tsk ederim canim , ayni güzel dilekler senin icinde gecerli ;)

• Ben teşekkür ederım canım.

• Kararsızım.

0|0
    0|0
  • Haftanın son günü olması nedeniyle biraz mutlu ama bu mutluluga gölge düşürecek kadar da kuvvetli bir şekilde şişmanlamıs hissediyorum...

0|0
    0|0
  • Havalardan mıdır bilmem iki gündür güçsüz hissediyorum kendimi yorgunluk ve baş dönmesi çok berbat :S

0|0
    0|0
  • Penceremi açamadım bile öylesine mutsuz bir bakış.

0|0
    0|0
  • Umutsuz, bitkin, ve boşlukta sanırım.

0|0
    0|0
    • nedenkı...

• teşekkür ederim.

• Ben teşekkür ederım.

• Sevgilim affeti , mutluyum :)

0|0
    0|0
  • hem mutluyum, hem değilim. oldukça kararsızım. kendime eziyet ediyorum. değişik.

0|0
    0|0
  • hmm bugün sakinim.hissizim.

0|0
    0|0
  • İdare eder..

0|0
    0|0
  • sabah ayazını fark ettim,kışa girdik dedim...sonra bir sürü şey geçit aklımdan..

0|0
    0|0
    • Soğuğu bende sevmem ama ıçerden ızlemesı gzel oluyor :)

• kafam karışık midem bulanıyor.

0|0
    0|0
    • Kafan hangı konuda karışık.Geçmiş olsun.

• Ölüm dışındakı şeylerın ımkansız olduguna ınanmıyorum üzgünüm :)

• ama bu imkansız

Yükleniyor...