Ölüm gelse ansızın, hazır mısın?

Ölüm gelse ansızın, hazır mısın ?

Ölüm gelse ansızın, hazır mısın ?

Soru detayı kısa dendiği için 2 kere aynısını yazdım siz sormadan ben söylüyim malum akıllı çok :)

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• ölüme kim hazir ki? dün birini izledim ölümle ilgili söyle diyordu !

anne karninda olan bebek dogmak istemez , dogdugu zamanda tekrar anne karnina girmek istemez, bir kisi yasi kac olursa olsun ölmek kesinlikle istemez ama öldügü zamanda cennet dünyanin bütün servetini verseler dünyaya dönmek istemez !

0|0
    0|0
  • hazır değilim

0|0
    0|0
  • Ölüm gelse ansızın, hazır değilim.

0|0
    0|0
  • ahiret iinse asla.tamamibadet bazen yapıyorumama bu çok az biliyorum ve ben daha yaşamak istiyorum ölümden korkuyorum yaşlanmak umrumda bile değil ama daha görmek yaşamak istiyorum ama tabi allah,ın dediği olur

0|0
    0|0
    • soru cvaplarına bak hep korku herkes unutmuş hayatın gerçeğini peki bunun hakkında ne düsünüyorsun

• Hep hazır olduğumu düşünürdüm ancak, görüyorum ki tamamlamam gereken çok şey var. yapmam gereken, yapılması gereken çok şey.

0|0
    0|0
  • Hayatınızın her gününü son günüymüş gibi yaşayın der Steve Jobs ve devam eder. Birgün haklı çıkacaksınız. O yüzden hazır olsakta olmasakta vakti zamanı geldiğinde ölüm bizi bulur.

0|0
    0|0
    • Ulan Steve Jobs Peygamber Efendimiz'den kopya çekip bunu söylerken eyi.Peygamber Efendimiz 1400 sene evvel:"Heran ölecekmiş gibi Allah'a kulluk edin.Hiç ölmeyecekmiş gibi dünyanıza çalışın." deyince dikkate alınmaz.Ne garip bir dünya bu? :)

• Birşeyleri birşeylerle kıyaslamaktan vazgeçin eleskirtli? Görüşünü kendine sakla emi. Hiç tartışmaya gırmek ısteyen bı halım yok

• He soran demiş zaten :) Hatırla kardeşim hatırla.Kesin hemşerindir bu kız senin :) İzmirli.

• nasıl hazır olabilirim ki

0|0
    0|0
  • kim hazır ki?

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman..

tam anlamıyla hazır olmak zor.

0|0
    0|0
  • keske gelse..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hazır değilim ve kimse de hazır olamaz zaten. Çünkü kimse kesin olarak ne zaman öleceğini bilmiyor ve bu nedenle ansızın olan her şeye olduğu gibi ölüme de hazır olmak mümkün değildir. Ne zaman gerçekleşeceğini bilmediğin bir şeye karşı, başka bir deyişle bilinmezliğe karşı nasıl hazır olabilirsi ki? Kokrmak ve bilmek ayrı, hazır olmak ayrı.

0|0
    0|0
  • değilim

lakin yapacak bişey yok

arkada bıraktıklarıma sabır versin

onlarda çok takmasın

0|0
    0|0
  • şu borçlarımı ödeyeyim de öyle gelsin borçlu gitmeyelim

0|1
    0|0
  • Nazım ustanın guzel dızısıyle cevap verıyorum : Ne olumden korkmak ayıp , ne de dusunmek olumu .

0|0
    0|0
  • hazır olmamız yada hazır olmamamız sonucu değiştirceğini düşünmüyorum o yüzden soruya verielcek bir cevap göremedim

0|0
    0|0
  • Hayır hazır değilim

0|0
    0|0
  • Artık dönmeyeceğim bütün kabahat benim. Hazırım.

0|0
    0|0
  • olsanda olmasanda yapıcak birşey yok

0|0
    0|0
    • ah bi bilsen :)

• :)

paylassam ben rahatlarim belki ama sen değil :)

ve paylassam bile hic bise deismezki sadece paylasmis olurum,baska bise yok

• olurmu hiç bişey olmaz ben sıkıntılarımın azaldığını düşünürüm sevgi palaşıldıkca artar sıkıtın da azalır

• Senin gibi Azrail AS "Cenneti nah görürsün." işareti yapmasın da ben hertürlü razıyım :)

0|0
    0|0
  • bende değilim..hacıya bile gidemedim.

0|0
    0|0
  • dünden razyım.en azından 33 yılın hesabını veririm...bu daha kolay

0|0
    0|0
  • Bi haber etse de hazırlansak

0|0
    0|0
Yükleniyor...