Bugün işe/okula gittiniz tatil olduğunu söylediler ilk ne yapmak aklınıza gelirdi?:)

bugün işe/okula gittiniz tatil olduğunu söylediler ilk ne yapmak aklınıza gelirdi

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydın eve gidip uyumaya çalışırdım uyumadan önce yine düşünür düşünerek uyur kabus görür uyanır kalkar yine düşünürdüm hep böyle oluyor zaten.

0|0
    0|0
    • çok ilginç iyi şeyler düşünmeyi denedin mi? sanırım hayatında iyi gitmeyen şeyler var

• maalesef ki yaş ilerledikçe sorumlulukların altına giriyoruz ve bocalamk normal ama arada boşvercen herşeyi hayata bir kere daha gelmiyeceksin kabuslar görecek kadar etkilenmek kötü bilinç altına yerleşmiş

• Bir nevi ama insanın fazla düşünmesi de iyi bir şey değil şu an rolantide gidiyorum yaş ilerliyor ama aynaya baktığımda sen misin 22 yaşında diyor kendi kendime gülüyorum.

Erkekler Ne Diyor 28

• işe gitmek mecburdur. ama okul düşünülür. okula gitmesen de oluyor.

0|0
    0|0
    • ara sıra nadirende olsa işte tatil oluyor 2 ay önce arşiv odasında yangın çıktığı için işyeri kapanmıştı :))

• Eh işte nadiren de olsa öyle olabiliyor. Arşivin de yedegi yoksa arşiv yalan sanırım

• yolda ilk bulduğum kadına evdeki kedimi göstermek...

0|0
    0|0
  • güzel bir kahvaltı deniz kenarında ohhh mis gibi valla:))

0|0
    0|0
  • Çalışmaya devam ederdim :))

0|0
    0|0
  • sevgilimi arayıp hadi takılalım boşmuş bugün derdim:-)

0|0
    0|0
  • İşyerimin yakınındaki cafe pastane türü bir yerde çay keyfi yapardım, çevremdeki işe giden insanları izleyerek :))

0|0
    0|0
  • ilk olrak küfrederim o kadar kalka sabah derse gir sonra yok efendim ders yok

0|0
    0|0
  • biz pazar günleri de çalışıyoruz. kekliyordur söyleyen.

0|0
    0|0
    • pazar günleri de çalışmak mı çok fena allahtan bana pazar tatil:)

• vay be iimiş vücut nasıl olsa çalışmaya alışmış diosun paso çalıştın sonra yattın iimiş oda güzel

• evet güzel tabi :)

• hemen bornova küçük park rockkas bar :D

0|0
    0|0
  • hatrı sayılır arkadaşlarımı toplar internet cafeye counter oynamaya giderdim nostalji takıntım var :D

0|0
    0|0
    • çok eski sorular bunlarr sorularımamı baktın? internet kafeye sabah sabah gitmek bu hiç hoş gelmior kulağa

• niye sosyal hayatın yok mu :)

• işyerindeyken giriom sosyal hayat sence işyerinde ne olabilir en fazla müzik dinlemek:)

• ewe gidip uykuma kaldığım yerden devam ederim

0|0
    0|0
  • Yatağımda asla kalkmamak yada kalktısam yatagıma gıdıp uykuma kaldığım yerden devam etmek olurdu sabah uykusu kadar tatlı birşey yok.

0|0
    0|0
  • eve döner öğleye kadar uyurdum :)

0|0
    0|0
  • Daha erken haber vermedikleri icin kızardim

0|0
    0|0
  • Filim izlerdim sanırım...ama öyle bir olasılık yok ki...

0|0
    0|0
    • filim izlemek mi sanırım çok seviyosun film izlemeyi sabahın köründe böyle bişey düşündüğüne göre:)

• İzlemek için aldığım onlarca Filim var ama izlemeye hiç vaktim olmuyor da...ondan öyle dedim..

• Ne güzel hayal

0|0
    0|0
  • önce eve gider karnımı doyururum... Bugün aç geldim de :((

0|0
    0|0
  • Arkadaslarimla birlikte sinemaya gitmek veya gezintiye cikmak..

0|0
    0|0
  • insan akşamdan söylerdi bari sabah geç kaldırdım diye kızarım

0|0
    0|0
    • yaa olay o anki sevinç pat die tatil hani kendini işe hazırlamışın surat asık falan yufpii ben hemen nereye gitsem die düşünürdüm:) direk tekirdağ sahil yapardım orda güzel bi kahvaltı kafamı dinlerdim ayyy ayy

• :D benim eve giderdim tüm gün kös kös otururdum sanırım

• ıykk ne kadan kötü geçen haftasonu bütün gün evde oturdum çatladım resmen

• Eve gidip uyumak

0|0
    0|0
  • gidip ortaköy sahilinde bi kahve içmek

0|0
    0|0
  • hiç bir şey.

gelir evimde uzanırım

0|0
    0|0
  • sahile kırarım direksiyonu, bir kahve sallarım biraz oturur birşeyler okurum

0|0
    0|0
  • eve gidip o kahvaltı keyfini yasamak gelird aklıma

0|0
    0|0
  • bi de soyle de olabilir, tatil zannedip ise gitmediniz, ama aradilar tatil degilmis:)

2 gun once yasadim:(

1|0
    0|0
  • gider biyerde içerdim üzüntümden.

0|0
    0|0
  • eve gideröğlene kadar uyurdum sonra cs oynardım akşam da arkadaşlarla takılırdım

0|0
    0|0
  • Söverim

Neden daha önceden haber vermionuz len derim

Malum 1 saatte işe geliyorum .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• okul köyde oldugu için direk şehre gitmeyi düşünürdüm

1|2
    0|0
  • uyumak...

uyumak...

uyumak...

0|0
    0|0
  • eve gider uyurum :))

1|0
    0|0
  • uyumaaaaak :(

0|0
    0|0
  • İşe gitmek için erkenden kalktık.İş yerine gittik 1-2 saatte geri gelicez 1-2 saatte olacak öğlen o saatten sonra en güzeli evde oturmak nasıl olsa ertesi gün yine işe gidilecek

0|0
    0|0
  • Eve gidip film izlerim.

0|0
    0|0
  • uyumak :) :=)

0|0
    0|0
  • ne zamandır gitmeyi düşündüğüm dostuma giderdim çat kapı..

0|0
    0|0
  • Eve gidip uyumak isterdim ancak bunun yerine, iki tane çok yakın dostumu arar, hadi kahvaltıya gidelim derdim. Muhtemelen çoookkk uzun bir kahvaltı yapardık kahkahalar arasında:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...