Spora aç karnına mı çıkılır?

Şimdi yürüyüşe çıkıcam elma tarzı bişeyler atıştırayım mı yoksa aç karnına mı çıkayım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kahvaltı yap öyle cik en azindan yediklerini eritirsinde, tabi yinede sen bilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En son aç ve uykusuz haldeyken futbol sahasının etrafında bir tur depar atmıştım 49 saniyede. Ardından yatağa kadar zor yürüdüm ve mide bulantım, karın ağrılarım oldu. Aç karnına spor yapılmaz git ye ama elma falan da yenmez aç karnına motoru bozarsın. Düzgün bir şeyler ye sporunu yap :)

0|0
    0|0
  • Fitness gidiyorsan yemek yedikten yaklaşık 3 saat sonra çık. 2 saat spor sürse 5 saatin sonunda tekrar yemek yersin.

0|0
    0|0
  • Hayir. Harcayacagin kaloriden daha az yiyecek yiyerek cikilir. Hic bisey yemessen kaslardan gider yagdan degil. Sagliksiz.

0|0
    0|0
  • Aç Karina çık kilo vermek istiyorsan. Yemek yersen karnindaki besnlerin enerjilerinden faydalanacaktir. Eğer yemeden çıkarsan vücudunda ki yağları enerji olarak harcar bünye. Böylece yağ yakarsin. Su iç bol bol.

0|0
    0|0
  • Ac karnina cik daha iyi gece ac kaldigin ivin hic bisey yemiyosun direk kalkiyosun hareket ediyosun vücut direk yağları yakar

0|0
    0|0
  • aç karnına çık yanına yıyecek bıseyler al dönuşe yakın ye sabah dışarda yemek harıka ustelik bıde ormansa orası

0|0
    0|1
    • Maalesef orman değil keşke orman olsa

• Kan şekerini yükseltirsen spor bir işe yaramaz. Bir yumurta ye öyle git

0|0
    0|0
  • Aç karnına çıkarsan kalori nerden yakılcak

0|0
    0|0
  • Elma iyidir ama miden sağlamsa

0|0
    0|0
  • eğer aç karnına çıkarsanız vicudunuz kalori yakmayacaktır

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan önce yemen lazım kendini daha güçlü hissedersin diye

0|0
    0|0
  • İki saat geçmesi lazim

0|0
    0|0
  • Aç çıkma sakin. Vücut kasları yakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kahvaltı yap öyle çık. Sonuçta yürüyüş veya spordan sonra en az 2 saat bişey yememen gerekli yoksa fazlasıyla kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Aç karnına çıkmak daha iyi diye duymuştum. Bence aç karnına çık. Sabah sporu sonuçta bu.

0|0
    1|1
  • Hayır, atıştır bir şeyler.

0|0
    0|0
  • tabi ki sabah aç çıkmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...