En rahat nasıl vücut yapabilirm?

En rahat kendim evde çalışırak nasıl vücut yapabilirim dambıllarım var ne yemem ne içmem lazım yardımcı olabilen var mı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evde bir yere kadar yani dambillarinin agirligi yetmeyecek bir yerden sonra. Ama onun disinda gereksiz abur cuburu ve fazla karbonhidrati hayatindan atip protein agirlikli beslenmeye baslayabilirsin

0|0
    0|0
    • Spor salonu şart yani

• Yani bir yerden sonra sart oluyo cunku gelisemiyosun. Ve dambilla nereleri calistirabilirsin, ne kadar calistirabilirsin orasi da var yani. Yeme isine gelirsek sanirim diyet tarzi bisey istiyosun onu da soyle yapabilirsin brn yapmiyorum ama iyidir :D sabah 100 gr yulaf 100 gr yagsiz/yarim yagli peynir taze portakal suyu 2 yumurta-Ara ogunde yesil elma ya da muz ara ogun saat 10 da olucak :D-Oglen 200 gr beyaz et ve salata-Ara ogun-Aksam yine et ve salata-yatarken yogurt :D ama bu siki calisan adanlar icin yani bence sen karboyu azaltsan yeter :D

• Anladım dostum :D salona yazılıyorum mecbur demek gitti 250 tl :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein ağırlıklı Beslen , tavuk , yumurta , süt vb
    Kaloriyi de biraz yükselt , karbonhidratı eksik etme. Prinç , patates , makarna vb
    Her gün kahvaltıda en az 4 yumurta ye , spordan önce 200 spordan sonra 200 gr tavuk ye , arar öğünlerde yer fıstığı felan yersin...

0|0
    0|0
  • Düzenli hayatın yoksa bir pok yapamazsın

0|0
    0|0
  • Bana özel mesaj at güzelce yazayım sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...