Body-Building'ci arkadaşlar beslenme programım nasıl?

Evet arkadaşlar.Bildiğimiz gibi kas kütlesini arttırmaya yönelik spor yapan bir insanın kilogram başına 1,5-2 gram protein alması lazımdır.Her gün şu besinleri alarak yeterli protein alımı dengeli olur mu ? Geri kalan öğünlerde salata,su ve ara sıra 1-2 tane yağsız dana kıymadan yapılma köfte yuvarlayacağım.7 ay her gün bunları yiyeceğim.Programa uymak zamanımın kısıtlı olması dolayısıyla zor oluyor.Hem kafa daha rahat olunca daha rahat uygulayabilirsin siz ne düşünüyorsunuz.Her gün 200 gram light beyaz peynir,1 litre light süt,160 gram light ton balığı,3 bütün pişmiş yumurta,.70 kiloyum yaklaşık bu besinlerde de 120 grama yakın toplamda protein var.Sizce nasıl ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• diyetisyen olacagım ins ama besin cetveline bakmam lazım bakınca yazarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bayağ sıkı tutmuşssun

0|0
    0|0
  • çok iyi ama uygulayacağından şüpheliyim

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. rrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • rrrrrr

Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaklaşık 3 yıldır yapıyorum bu sporu, sadece bunlara bağlı kalmamalısın. Hacim yapmak istiyorsan kaliteli karbonhidratta alman gerekli (Lapa pilav, Makarna, bulgur, kuskus gibi). Bir kaç makalede light ton balıgının devamlı yenmesının saglıklı olmadıgını okumustur. Tavuk gögsü bizim için en iyi protein kaynaklarından biridir, hemde ucuzdur, tavuk göğsünü haşlayarak yiyebilirsin. Bu arada 120 gramlık protein yeterli olur.

0|0
    0|0
    • reis biliyorum en iyi protein tavuk göğsü de uğraşmak istemiyorum.Makarna falan filan ölçüsü uzun iş.Balda 100'de 81 gr karbo var.200 gram alacağım günde.2 tane de elma. 3 dilim tam buğday ekmeği karbo fazlasıyla tamam :D

• yumurtanın sarısını yeme en az 15 adet beyazını tüketmelisin 2 günde bir mutlaka 500 800 grm arası tavuk göğüsü şart

0|0
    0|0
  • kilo basına 1.5 2 mi ben yandm desen arkadsam :) yagsız süt yagsız peynir ton balıgı alamazsan yada alma tavuk gosu al Bunlar yerine protein içeçekleri var yag yakanlarda dahil aklnda bulunsun bunlarla pek bisey olcagını sanmıyorm

0|0
    0|0
    • reis protein tozunun amacı nedir biliyor musun ? İnsanlar doğal yolla biraz zor tüketebildikleri için 150-200 gram proteini direk kolay yola başvuruyorlar.Eğer doğal yiyecekleri öğünlere yayarsan çok güzel olur ama protein tozuyla kolaya kaçarsan sonra bırakınca normalden çok daha fazla vücut sarkar

• bak oda saglamıs

• evet güzeldir

• Yumurtayı 5'e çıkar.

0|0
    0|0
    • bu beyaz peynir 7 gram fazla yağlı sütaşın.Daha az yağlı bulursam peyniri yumurtayı çıkartırım

Yükleniyor...