Erkek arkadaşınızla birbiriniz tamamlıyorsunuz ama...

o size kız arkadaşlarının yoğun olduğu bir özel hayatı olduğunu ama sizin aradığı kişi olduğunuzu söylüyor. sizle ilgileniyor,sevişiyor,ailesi biliyor,arkadaş çevreniz size imreniyor,romantik oluyor,neredeyse 7-24 yanınızda ama bazen küçük zararsız çapkınlıklarını yakalıyorsunuz.. ne kadar güvenirsiniz bu ilişkiye? ? ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla arkadaşım her erkek bazen bunalır ve nefes almak ister.. onun için çok salma ama bırak bazen nefes alsın... Yakalayınca kıskandığını bilsin... Affetmen için az üzerine gelsin... sonra çok uzatma barış... Erkek ancak bu şekilde elde tutulur başka türlüsü yok... her erkek küçük yaramazlıkları ve kadınının bu şekilde davranışını sever... her ne kadar bazı bayanlar bu yazdığım cevaba kızsa ve eksi puan verseler de bu budur yani :))))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok fazla kız ile cıkan erkek veya cok fazla erkek le cıkan kız amacınız ne?

0|0
    0|0
  • Başta küçük ve zararsız gibi olabilir, neticede sadece çıkıyorsunuz, ancak iş ciddiye bindiğinde ve gelecekle ilgili ciddi adımlar atılmaya başlandığında, değil küçük zararsız çapkınlıklar, 2 saniyeden uzun bir bakışma bile kıyamet kopartacak etki yaratabiliyor. Ağaç yaşken eğilir..! " demiş şair. Eğer ciddi düşünüyorsan bu gibi davranışlara karşı ( usulünce) tepkili olmalısın diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • valla erkeğinki zararsız başlar sonra şey olur yani aman dikkat

1|0
    0|0
  • Bu kadar yazdığına göre bu yazının sonu o kadarı kadı kızında da olur şeklinde bitebilir.

0|0
    0|0
  • güvenmem. istemem de.

2|0
    0|0
  • asla güvenmem

0|0
    0|0
  • ben sadece ilişki taraftarıyım. gerisi bağlamıyor beni

0|0
    0|0
  • pek güven vermez söleym?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kabul edemem , güven yoksa ilişki de yok ...

0|0
    0|0
    • aldatsa kesinlikle yakalarım hissederim güvenmesem kendime eziyet etmem sadece herkes böle ilişkiler yaşar mı merak ettim

• Ben yaşamam , hissettiğim an sorarım , aldığım cevabın beni ne derece tatmin etiğine bakarak karar veririm .

• Küçük falan anlamam çapkınlığa gelemem eğer görürsem saniyesinde karşılığını veririm. Eğer bu tarz küçük çapkınlıklar olacaksa (ki ben yapı olarak asla kabul edemem) benim tarafıdan da olacak olan küçük çapkınlıklara hazır olması lazım. Erkekler anca bundan anlıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • kendin diosun zararsiz capkinliklar..sevdigim kisiye ben cokkk guvenirim..yeterki sevgisini his edim..

0|0
    0|0
  • Guvenemem, çapkınlığın küçüğü büyüğü olmaz soran.

0|1
    0|0
  • zararsiz capkinliktan kastin ?

0|0
    0|0
    • :))

nasıl zararsız oluyo bende anlamadım:D

• ben kıskanmaktan şikayetci değilim ilişkimden de bi sıkıntım yok :) sadece ikili ilişkilerdeki genel görüşleri irdeliyorum :D

Yükleniyor...