Bir kadın size ne yapsa sürekli onu düşünürsünüz ilgilenirse mi birden ilgiyi keserse mi?

bir kadın bir erkeği kendine nasıl bağlar ? birden ilgiyi kesince mi yoksa erkeğe ilgisini belli ederek mi ? sevgisinden ve sadakatinden emin olduğunuz kadın mı çekici gelir yoksa o kadın ilgisini birden keserse mi ?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir şey başıma geldiği için konuşayım yanii nedenini hala bilmiyorum ilk başta çok iyiydik çok ilgilenirdi.kendini çekti hiç ve hiç anlamadım yanii çok saçma geldi yanlış bir harketim de yok ona karşı 4 ay oldu daha da geri dönmedi çokta güzel bir mesaj çektim..

ilgi ve sonradan kendini çekince o insanı mahv eder işte ben 3 ay kendime gelemedim... vede bu nedensiz...

1|0
    0|0
    • 3 ay kendine gelemedinse bu kız seni iyi sarsmış. Peki soğudun mu ondan ?

• Sen nediyosun birader bide nedenini hala bilmiyorum canımı sıkan o

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir kadının nasıl sevgi ve sevkate ihtiyacı varsa erleginde bunları ihtiyacı vardır cogu erkek bunu göstermez ama bunu bilen kadın sevdiğinin basını omuzina alıp saclarını okşayıp iki güzel cümle ediyor ve ona samimi oluyorsa iste o unutulmaz KADİNDİR...

1|1
    0|0
  • ben kalbini kırdıktan sonra ölürse...

yeminlen vicdan azabı olur yapışır boğazıma :(

1|1
    0|0
  • Ne hissediyorsan onu yap, eğer karşındakini oyunlarla kendine bağlarsan o kişiyi sevemezsin sadece egonu büyütürsün.

0|1
    0|0
  • kendi olan yerinde ilgi gosteren yerinde ilgisiz olan kadın ilgimi çeker. salakça ve durduk yere ilgisiz davrananlardan anında soğurum

0|2
    0|0
  • ilgili olmasi tabikide. ilgisiz olmasi berbat bisey.

0|0
    0|0
  • veren el alan elden herdaim üstün gelmişdir bikerem bunu bilmek gerekir:) kadın ilgisini göstericek herşekilde hemde kı ozaman bizde değerli olur

0|1
    0|0
  • İlgisini kesen kadın kesinlikle bağlayamaz. Gerisi de kişinin karekterine göre değişir.

0|1
    0|0
  • Sevgisini göstermeyen bir kadın beni kendinden uzaklaştırır. Şıpsevdi kadınlardan hoşlanmam.

0|0
    0|1
  • erkegin sevmesi gerekir yok sa ne yaparsann yap boş

0|0
    0|0
  • ilgisini belli edersee...

0|0
    0|0
  • Önce ilgi göstermeli mutlaka

0|0
    0|0
  • bu çok göreceli bir durum

0|0
    0|0
  • duruma bağlı

0|0
    0|0
  • denizci bağıyla

0|0
    0|0
  • ben onu keserken cok nadıren bakıyosa karsılık vermıyosa fıln ılgımı ceker napıyo bu derım :D

0|0
    0|0
  • Çok belli etse ilgisini paspas niyetine kullanırım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet sadece biraaz uzak ve rahat tavırlar sergile :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...