"Bir kadın böyle bir not yazıyorsa eğer sana aşık demektir..."

" bir kadın böyle bir not yazıyorsa eğer, sana aşık demektir ve sen bu notu bulduğunda gülümsüyorsan eğer sende ona aşıksın demektir ama gülümsemene rağmen böyle bir kadını elinden kaçırmışsan eğer aptalsın demektir. " hoşlandığım erkeğe böyle bir söz yazıp arabasına veya ceketinin cebine bırakmak istiyorum sizce nasıl olur yada erkek arkadaşlar hoşunuza gidermi böyle birşey :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlgi duyulmak tabiki hoşa gider. Ancak çok çocukça olur bre, Ben ciddiye almazdım pek...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Utangaçsa yüzüne söyle değilse onun için fark etmez.

0|0
    0|0
  • gülümsedi diye aşık mı oldu demekmiş?

hayal ürünleriyle gerçeği ayırt edin biraz mantık kurun.her izlediğiniz şeyi yapmayın.

ben de kadınlar ne ister filmindeki gibi elektrikle küvete mi girsem napsam

0|0
    0|0
  • Romantik komedi filminden alıntı oldugunu anlar ise olmaz birazcık yaratıcı ol kendin yaz ;)

0|1
    0|0
  • bence hic gerek yok boyle bir not yazmana baska biriyle onu aldat akli başina gelsin cok güzel bir bayansin cünkü

0|0
    0|0
  • filmi zilediyse bayaı rezil olma ihtimalin var.) izlemediyse kurtarırsın durumu.)

0|0
    0|0
  • Bir kadın diye başlayan laflar artık çok itici geliyor ama yinede en güzeli ''Bir kadın susuyorsa eğer susamıştır yazık bi su verin''

0|0
    0|0
  • bırak boyle işleri bence

0|0
    0|0
  • sadece ssenın ona hala ılgılı oldugnu gosterr ne derdın warda bıraaktıgn kıslerle ugrasıosun :)))

0|0
    0|0
  • gerek yok böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Başka kız arkadaşı bulursa hiç hoşuna gitmez

0|0
    0|0
  • bu tür özel yapılacak ve sürekli göreceği şeyler senin üretimin olmalı. kendin içinden geçen bir yazı uydur ve arabasında güneşliğe yapıştır tartıştıgınız zamanlarda bakar kendine gelir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Romantik komedi den alıntı değil mi bu kendi içinden geleni yaz gerek yok buna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...