Bir erkek sevgilisi varken başka bir kızın fotoğrafını beğenıyorsa facebooktan bu ne demek sizce?

bir erkek düşünün uzun süreli ilişkisi var ama facebooktan güzel bir kızın fotoğrafını beğenıyor sizce bu ne demek

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyde mana aramayın artık. Ne var bunda, bir şey yapıcak adam göstere göstere mi yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• niyet önemli öyle abartılacak bişey değil... bir kız arkadaşı olabilir, akrabası olabilir...onun fotosunu beğenmek sana ihanet sayılmaz...

0|0
    0|0
  • Sevgilisine saygisi olmayan dusuncesiz umarsiz biri demek

3|0
    0|0
  • Fotografı beğenmiş demek.

0|0
    0|0
  • Sadece beğenmiş takana takma bir şey çıkmaz. Belki kızı değil fotoğrafın çekildiği mekanı veya ortam bile hoşuna gitmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • abartıyosunnn... bu durumu en iyi bilecek kişi sensin sürekli sürekli beğenmişsse vardır bir şey belkide yoktur bilemeyiz ona şüphelendiğini söyle kale alsın seni dinlesin...

0|0
    0|0
  • fotoğrafı beğenmiş demek. ne var bunda. önemli olan aynı kızın kaç fotoğrafını beğendiği ? eğer fazla sayıda fotoğraf beğenmişse sıkıntı var demektir. eğer bir tane ise takılma.

0|2
    0|0
  • hiç bişey sadece beğenmiş ne var bunda yanlış olan bişey yokki kızlar herşeyi abartmaya başladınız sonuçta bir resim ne kadar zararlı olabilirki

0|0
    0|0
  • senin yanında beğeniyorsa seni kıskandırmaya çalışıyor demektir.ya da senin bu durumdaki tavrını ölçüyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • hoşuna gitmiştir dicem amaaa yaptıgı çook ayıpp...

3|0
    0|0
  • Facebooktaki kızın fotoğrafının güzel olduğu demek. İlla bir aldatma düşüncesine kapılmamak lazım hemen. Güzele güzel demek suç olmamalı bence. Mesela bende KS'deki tüm kızların güzel olduğunu söylerim hep, ama bunun için henüz asılmadım ... :-)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • yiğidi öldür hakkını yeme düsturuna bağlı demek.

0|0
    0|0
  • beğendiğini imzalamış demek.

0|0
    0|0
  • kurutu yapıyorsun demek. kasma bu kadar herşeyden bi mana çıkarırsan işin zor

0|0
    0|0
  • diyelimkı ünlü birini beğendi mesela adriana lima yada ninem kobal ozaman böyle sorun edermıydın kısaca sadece resme tıklamış beğeni yapmış okadar gidip onla bişe yaşamamış abartmayın bence yaa

0|0
    0|0
  • hadi canım uykun gelmedimi senin daha:d

0|0
    0|0
  • bilemeyiz değişir hakkaten 40 yıllık arkadaşıdır belki. Eğer oyle değilse verse affetmez anlamı çıkar

0|0
    0|0
  • Face'teki ''beğen'' butonu o kadar el altında ki ... buna bir kere tıklamış olmak sevdiğini aldatıyor anlamına gelmez...

0|0
    0|0
  • ben senın begnıorum amma welakın dahda ıyı bırsını bulursam tekmeyı basarım afetmem demek ;)

1|0
    0|0
  • Verse affetmem demek..

1|0
    0|0
  • bence kasma,hic kiz arkadasi olmayacakmi bunun..

0|0
    0|0
  • Normal bişi o kızda yakışıklı erkeğin fotosunu beğensin ödeşsinler...

0|0
    0|0
  • böle şeylere takılma.. sırf bu yüzden güzel giden ilişkiyi yokuşa sürme

0|0
    0|0
  • 3 lü takılalımmı demek.

0|0
    0|0
  • hiç bişey değil sanal dünya size mutsuzluk getirmesin

0|0
    0|0
  • Her beğenmek o kişiye yazmak demekse biz yanmışız.

0|0
    0|0
  • İnsanların beğendiklerini dile getirmesi kadar normal bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var arkaaşlar ya ablam bile normla diyor ama sevgilimde bazen beğeniyor tanımadığı tanıdığı olsun 4 bin takipçileri kişilerin falan instadan resmini beğeniyor erkek rahatsız oluyorum sizce normal mi ya bence hiç normal değil şimidi çok mutluyuz diye konuyu açamıyorum ama kafayı yicem

1|0
    0|0
  • hiç bir şey demek degil begenmiş sadece

0|0
    0|0
  • O kişi fotoğrafta güzel çıkmış demek.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Beğenemez.. Beğenirse sonradan pişman olacağını, başına gelecekleri bilir çünkü (benim ilişkimde böyle). Bu konudaki tavrını ona hissettir. Mesela sende beğen erkek arklarının resimlerini hatta yorum falan yap. Sonrada ne var canım kaç yıllık arkadaşımn o dersin. Erkekler en iyi bundan anlar ne yaparlarsa aynısının fazlasını yapıcaksın ki anlasınlar. Kıskandırmak en iyi yöntem ama dikkat etmek lazım ucunu kaçırırsan sonu kötü biter, dozunu iyi ayarla.

1|0
    0|0
  • ya kotu bsy aramak lazmmı bılmm ama bn cok kotu kıskanırdım. snde bır erkegn resmnı begen oda bnu gorsun kıskansn aranzda tartsma cıksn bıda begenmez

0|0
    0|0
  • beğen butonuna eli gitmiş?

facebook taki hal ve davranışlarından karne oluşturan sevgili tiplemelerini de bu sitede öğrenmiş oldum.

0|0
    0|0
  • sende bır erkek fotografı begen ozaman belkı akrabası falandır

1|0
    0|0
  • kizi begenmis demektir !

yillardir ayni resmi kullandim yogun istek üzerine kendi resmimi koydum , begenilermi almadim arkadas teklifimi almadim özel mesaj larmi almadim dürtmeleri saymiyorum bile :-s

0|0
    0|0
  • O kız yakın arkadaşlarından biriyse sorun yok öylesine tanıdığı bir kızsa ve sürekli kızların resmini beğenip duruyorsa çok çapkın korkulur erkek türüdür o.

2|0
    0|0
  • o adam biraz yollu demek.

2|0
    0|0
Yükleniyor...