Karnım ağrıyor, ne yapsam iyi gelir?

5 - 6 saat oldu hastayım ve karnım felaket ağrıyo Sıcak su torbası koydum, havlu ısıtıp koydum.ilaç içtim iki tane bana mısın demiyo.Üstelik apartta kalıyorum öğrenci evi yani ve dışarı çıkamıyoruz bu saatte :( nasıl geçer bu şey ?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• tuvalette oyalan fazlasıyla. buna güven.

1|1
    0|0
    • ekleme istegini silmem mi lazım?

• benim herhangi biriyle arkadaş olabilen bir kişiliğim olmadığı için, galiba, tam olarak öyle yapman gerekiyor.

• arkadaş olamayan kişiliğine saygı duyarak , öyle yapiyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• hemen aparttaki görevliye söylüyorsun. taksi ile en yakın devlet hastanesine gidiyorsun. durumunu anlatıyorsun. gerekirse bir serum yiyorsun. ve doktordan rica edip rapor alıyorsun. zaten çalışamamışsın. raporu okula veriyorsun. sınavın telafisine giriyorsun. telafiler daha rahat olur. bunu hemen yapmazsan yarın ki sınavda boşluklara sıcak su torbası ile ilaç yazarsın. :) geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • pc çok ısınıyo karnıma koydum.Yerimden kalkcak halim yok üstelik regl dönemi sonuçta doktor ilaç veriyo verdği ilaçları aldım zaten :(

• sen dediğimi yap. reglsen ve sınava çalışamadıysan doktor bunu anlıcaktır. belli ki ağrılı geçiriyorsun. bizde öğrenciydik. anlarız halden. rapor alman gerek. tabi sen bilirsin gene de.

• Tamam çok teşekkr ederim

• Hastamisin adetinmi tuttu

0|0
    0|0
  • gazın vardır :))

1|0
    0|0
  • benimde ağrıyo 2 gündür kantoran çayı içiyorum rahatladım tabi gecenin bu saatinde kantoranı nereden bulacaksın

0|0
    0|0
  • su kaynat pet şişeye koy onu karnına koy birde şerbet iç iyi gelebilir

0|0
    0|0
  • 6Saat önce sormuşsunsorunu , umarım geçmiştir... :-)

0|0
    0|0
  • meyan kökü

araştır

0|0
    0|0
  • touch your self

0|0
    0|0
  • Nane limon kaynat iyi gelir. Biz de öğrenci olduk, öğrencinin halinden anlarız.

0|0
    0|0
  • sade gazozun içine aspirin at ve iç iyi gelir...

0|0
    0|1
  • nane limon yap ve cenin pozisyonunda uzan gaz filansa rahatlatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• baş parmağın ve işaret parmağının arasına masaj yap,

sınavın sabah mı?

1|0
    0|0
    • masaj olayını biliyorum denedm ama yok.Allahtan 4 gibi sınav umarım o zamana kadar geçer :( Çok sağol geçmiş olsun sanada

• amin,sağol:)

iyi olursun sen de İnşallah:)

• Sut ic iyi gelebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...