Evli bir bayan mutsuz ise. bunu nasıl anlarsınız?

Evli,güzel , bakımlı bir bayan mutsuz ise bunu nasıl anlarsınız?Dışarıda nasıl davranır?

Güncellemeler:
Sadece cevapları merak ediyorum...Özellikle kızlar cevaplarınızı bekliyorum...Birisinden bir beklentim yok.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Gözleri mutlulugu 'Disarda' arar. Yani etrafina cok bakinir, özellikle erkeklere, yabanci erkeklerle sohbet etmesinden cekinmez bence ve gercekden mutsuz oldugunu ögrenmek istiyorsa insan cok basit bir sekilde ona evliligin nasil geciyor diye soruldugunda surat ifadesinden hersey anlasilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ankt yapıyoruz diye al eline bir dosya çık karşısına ,sor kafandakileri , net cevabı o kişi vericek..

mutusuz bir kadın,evden çıkmaz,veya eve girmez sanki:)

0|0
    0|0
  • Dışarıda nasıl davranıcağını bilmem cünkü kadın mutlu yanları belirtmeyi sever mutsuz yanları değil ama isyankar olur bağırır herseye özellikle kocasına.

0|1
    0|0
  • noldu esinmi mutsuz onumu merak ettin

ben evliligimde mutsuzken sürekli alis veris yapardim

ve erkekleri disarida incelerdim bayanlarla cay keyfi gibi seylerde uzak duruyodum

hata annemi bile aramak gelmiyodu icimde

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmuyorsa kesin mutsuzdur o :)

0|0
    0|0
  • gayet rahat

0|0
    0|0
  • surekli olarak insanlara esinden ne kadar mutlu oldugundan falan bahseder...

0|0
    0|0
  • aşkı özlemiştir sadece.ona ilgi,şevkat gösterecek ilk erkege aşık olabilme potansiyeli vardır ama belli etmez..kötü bi durum kısacası mutsuzken mutlu rolu yapmak zorundadır çogu zaman..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır sakın böle bişi yapma :)

0|0
    0|0
  • Kadın her zaman seçicidir. evli bekar mutlu mutsuz farketmez. bu yaşına kadar ne gördüysen bundan sonrada onu görürsün...

0|0
    0|0
  • Evli kandınların %99'u mutsuzdur. Erkeklerin %100'ü:)

0|1
    1|0
    • neden peki bu yargıya nereden vardın?

• tamam işte yrıntı verirmisin

• Mutsuzluğunu belli eden vardır, belli etmeyen vardır. Veya evlilikten değil başka sebepten mutsuzdur. Ama evlilik bir kurumdur sonuçta, kendi içinde ilkeleri ve bürokrasisi vardır:) bu bürokrasinin ana kuralı: kol kırılır yen içinde kalır veya kocamdır, sever de döver de:)

• o aklından ne geçiyor merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • niye, ayrılmasını bekliyorsun galiba o iş yaş hacı.

0|0
    0|0
  • Dışardan anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • bol bol kuföre gider saçını kestirir :D

0|0
    0|0
  • Dışarda hoşuna giden ilk erkeğe bakar sanıyorum.

0|0
    0|0
  • yasak aşkmı yaşıyorsun

tövbe et ve bir daha bu hataya düşme

0|0
    0|0
Yükleniyor...