Sizi çok sevmiyor ama kopamıyor da. Bu durumda ne yaparsınız?

sevdiğiniz kişinin mutluluğu için kendi canınızın bir parçasından vazgeçiyorsunuz ama onun umrunda bile değil çnk sizi sevmiyor ama sizdende kopamıyor ne yaparsınız ayrılırım demeyin çok seviyorsunuz

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ilk başta anlamadım net ama okudum yorumları da madem içinizden geleni de yazın demişsin arkadaşım kusura bakma ama hala hatayı takip ediyorsun bak sonradan pişman olacağınız hatayı yapıp ders almadan cahilce yine aynı hataya düşüyorsunuz bırakın ya sana değer vereni sev seç seni senden daha çok seveni seç ne diyeyim daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu yaşıma kadar kimseden karşılık beklemedim.

İstediğimi yaparım, istediğimi yapmam.

Ticarethane yönetir gibi zarar ziyan hesabı yapmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Ayrılman en iyisi olur kendi ağzınla sevmiyor diyorsun gün geçtikçe sen daha çok fedakarlık yapacaksın ama o seni hiç takmayacak, sadece hoşlanıyor demek ki belkide sen onun koruyucu meleği haline gelmişsindir :) o yüzden beraberdir yani sadece sen onu düşündüğünden dolayı birlikte.

0|0
    0|0
  • Beni seviyor ve ayrılmıyorsa, çıkar için benimle birliktedir demek. Kusra bakma ama biraz gururlu ol. Bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • Aslında cevabı sorduğun soruda var onun Umrunda bile değilsiniz sizi sevmiyor ama kopamıyor da iş de burada size borçlu olduğu için kopamıyor sevdiği için değil ;)

0|0
    0|0
  • Sen intahar et ayrilamazsam ben intihar ederim o durumda kesiin :)

0|0
    0|0
  • Ayrılmazsan sürekli acı çekeceksin, ayrılırsan bi kere...

0|0
    0|0
  • geçmişimde ayrılmıştım şimdide ayrılırım çünkü insanlar kıymet bilmiyor değerde vermiyorum artık bu kadar yani

0|0
    0|0
  • Kalbime savaş açarım onurumun ve gurururum kalesinden kalbimin tüm saldırılarına direnirim aklımla. Sevilmiyorsam ne önemi var gene sevebilirim sonuçta biraz zaman biraz şans gerek bana. Sevilmiyorsam ayrılmanın ne kaybı olur ki bana zaten o acıyı çekeceğim zamanı gelince karşıda bana esen sıcak rüzgarlar yoksa. Belki yaralanırım canım acır bir süre nefesim kesilir ama biraz zamanla gelirim kendime yeniden. Yürürüm tekrar yemyeşil çayırlarda başka umutlarla.

0|0
    0|0
    • Zaten çok büyük bir hata yapmışsın kurtulup kendini düzeltmeye çalış geçmişede bir sünger çek. Bende gaza gelip biraz abartı yazmışım keyfim kaçtı...

• o kadar şey yaşadım onunla nasıl vazgeçcem ondan

• Nasılmı vazgeçeceksin sence bu sorumu şimdi. O kadar evli çocuklu insan işler kötüye gittiğinde mutsuz olduğunda ayrılabiliyor vazgeçebiliyor. Yaşanan yaşanmış sevilmiyorsun artık üstüne bir de şu canından canın gittiği olay var. Sevmeyen adam sevgilisine karısına daha ne kötülükler yapar farkında değilmisin görmüyormusun okumuyormusun. Seni terk eder en iyi ihtimal ya da defalarca bırakır tekrar gelir aldatır. Sonuç kaçınılmaz bari kendin için birşey yap en azından bunu yapabildim de.

• Anladığım kadarıyla çocuğunu aldırmışsın. Aklıma direk bu geldi. Eğer sevdiğin insanın üstüne düşersen onu hepten kendinden bıktırıp uzaklaştırırsın. İçinde sana karşı birşey varsa hiçbir şey demeden hiçbir şey yapmadan bekle. Geri çek kendini. Uzun bir zaman alabilir zor da olabilir ama başka çaren de yok.

0|0
    0|0
  • Ben sigarayı bırakmışım bırakamayacağım kız yok :)

Hani diyorsun ya ayrılamam diye yıllar sonra buna güleceksin bunu bil yeter...

0|0
    0|0
  • peşinden koş acı çek onun her türlü saçmalıklarına katlan seviyorum de her zaman bunları yap o zaman:)

0|0
    0|0
    • seni seviyorum diyemiyorum ben ona korkuyorum söylemekten

• yok

• çok üzülüyosun eminim kafanını içinde belkide hep onunla konuşuyosun olucağına inanıyosun ama o inanmıyo inanmıyolar işte onsuzda yaşıyabileceğini biliyosun bilmelisinde.

• Söylediğine kendin gülmüyor musun? Çok sevsem de ayrılırım. Zorlamanın alemi yok. O kadar. İstersem deli gibi aşık olayım. Sorun değil. Siler atarım. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • silip atmak o kadar kolay değil mlesf

• Bence kolay. 4 sene peşinden koştuğum onun için yapmadığım şey kalmayan bir kız vardı zamanında. Şimdi görsem kafasına sıkarım. Ben bu salağı nasıl sevdim diye. Yani umurumda olmaz. Kim olursa olsun. Ben böyleyim.

• bak ne güzel diyosun çünkü sevmiyor zorla sevdiremezsin ya bence biraz gururlu ol gece sakin kafayla düşün 2 dk lık mutluluk için peşinden koşturma

0|0
    0|0
  • Ben birine onun mutluluğu için canımı feda edicem ve onun umrunda olmayacak ö'yle mi?

''S*kimden aşağı Kasımpaşa'' derim.

0|0
    0|0
  • kendi canının parçası nedemek ya onu anlamadım..

0|0
    0|0
    • orasını boşver

• ben çok fedakrlık yaptım ama karşılığında bişe göremedim

• İşte o zaman dengesiz bi ilişki bu, daha çok canın yanar kolay gelsin, allah yardımcın olsun

• severek ayrılırız o zaman ben yaptım ve hala seviyoruz bir birimizi :(

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa ayrıl ve sana önereceğim kişilerle tanış.Ferdi Tayfur,Müslüm Gürses,Güçlü Soydemir. vs.

0|0
    0|0
  • çok seviyorum deme ayrıl

0|0
    0|0
  • böbrek mi ne verdik ? ona göre yanıtlayalım

0|0
    0|0
  • kuşbaşı soğan salata valla içimden bu geçiyo bide ayran off :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• buna benzer bir durum yaşıyorum.. o yüzden çocuk mu aldırdın diye sordum.. 3 senedir saçma sapan bir ilişkim var.. beni sevmiyo ben seviyorum.. ama o da benden kopamıyor.. 3 senenin verdiği alışkanlıklar yaşananlar falan.. ne yaşadığınızı bilmiyorum ama seviyorsan vazgeçme derim.. o senin yanındayken mutluysan ne kadar buruk bir mutlulukda olsa onu tamamen kaybetmekden daha iyidir..

0|0
    0|0
    • evet bebeğimizi aldırdım hemde ona sormadan ya vazgeçmediğim halde kaybedersem onu o zamn ne olcak

• eğer allah onu sana yazmışsa; el getirir yel getirir sel getirir , mevlam istemezse el götürür yel götürür sel götürür.. böyle düşün canım.. o senin hayatındaymış gibi ondan vazgeçmeye çalış.. eğer o bitti görüşmeyelim derse sen daha çok acı çekersin ve görüşmek istersin.. ama onu aradığında açacağını bildiğin sürece için daha rahat eder.. şöyle düşün ailenden uzaktasın yada bir arkadışını 2 senedir görmüyorsun ama aradğında konuşabiliyorsun.. o ölmüş olsa sen görüşmediğin halde çok üzülürsün..

• çünkü onunlda bir daha asla görüşemeyeceğini bilirsin.. ki yaşayan birini öldürmek daha zordur.. o yüzden o hayatındayken ondan vazgeçmeye çalış... hafta bir ara 2 hafta da bir ara ayda bir görüş falan derken zamanla tamamen kes.. eğer ondan hiç ümidin yoksa

• Ne zor bir soru bu böyle ne diceğimi şaşırdım :) Vazgecmek zorunda hissederdim kendimi cok sevsemde cünkü onda beni tutan sey elinde sonunda biticek o zaman gene zaman kaybı olucak benim icin.

0|0
    0|0
    • kolay olmuyor işte vazgeçmek denedim 2 ay ayrı kaldık sonradan mesaj falan attı dayanamadım

• Olmuyor evet malesef. Ama işte en acı yerinden birgün kesmek zorundasın.

• Ya özür dilerim ama çevremde sanal alemde hani görüp duyuyorum hakikatten bayanlar bile bile mi

ateşe gidiyorsunuz hani bazen sizi bir şeyler kör ediyor sanırım ondan göremiyorsunuz doğru dürüst insanları sonra bazı bayanlar ayrım yapmadan hadiii erkek değil mi hepsi böyle diyor benimde sinirim bozuluyor görünce :)

• çocuk mu aldırdın?

0|0
    0|0
  • mantık mantık mantık. birazcık?

0|0
    0|0
  • Bebek katili mi oldun öl daha iyi

0|0
    0|0
  • mahfolurum ne yapayım ALLAHA dua ederim

0|0
    0|0