Hiç insanların hepsinden nefret ettiğiniz oldu mu?

mesela benim 1 sene önceki ruh halim çok kötüydü şimdi düzeldimde neyse gelelim sadete insanlardan nefret ederdim birisi soru sorsa sırf gıcıksın cevap bulamasın diye tek kelime etmezdim öyle bir nefret ki hani dünyada öyle bir nükleer bomba patlayacak ve dünya yok olacak deseler ve bombanın tetikleyicisi de elimde olsa o an 1 snye durmaz hemen basardım düğmeyede kalmadı şimdi neden içimde çok baskın bir öfke war ve nedenini bilmiyorum :S

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bende insanlardan nefret ediyordum.. adi aciz geliyorlardı bana. sonra farkettim ki o insanların yaşanmışlıklarıymış o hale gelmelerinin sebebi. tıpkı benim gibi. her insan yaralarından doğan zaaflarını, bu zaaflarını örtme çabalarından lanetleşiyormuş . herkesin ayrı ayrı sorunları varmış dayakcı baba umursuz anne. o babanın da dayakçı olmasına sebep başka bir pskopat, o annenin umursuzluğu babasının baskısından yaşayamadıkları ve hiç yaşayamıycaklarının verdiği mutsuzlukmuş. empati yaptığında insanlar daha çekilir geliyor..

0|0
    0|0
    • aslında doğru söylüyorsun ama hiç bizim biz bizim gibiler kendini anlayacak bize karşı empati kurupta yardım elini uzatacak birileri olmadığı için bu haldeyiz sanırsam :D ama benim nefretimin sebebi yok ya adlandıramıyorum ismi yok hani ama kendisi war :S

• ergensin herhalde sen. neyse. rica ettim.

• ergenlikten 5 sene önce çıktımda kendimi toparlayamıyorum boşver yinede muhatab olduğun için teşekkür ederim. :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum saol bu baslık ıcın. Butun ınsanlardan degılde, eskı ıs yerımde calısırken orda bı NURAY abla vardı, kadına oylllleee bir ayar o kadar sınır oluyorumkı anlatamam, oldurmek ıstesem oldurmem, vur desen vuramaam ama nefret edıyorum delı oluyorum bak yaaa yıne aklıma geldı. Kadın uyuz, gıcık degısık bı yaratık anlam veremıyorum. Bana kotulugu olmadı ama bana negatif elektrık verıyor. Burdan sana seslenıyorum nuray abla , senden nefrettt edıyorum .. of rahatladım iyi geceler :)

0|1
    1|0
    • bende baska insanlarda warmıs böyle nefret dolu biz aslında toplansak şerefsizim italyan rus türk mafyasıda ne ki yanımızda :D bi ara yine böyle delirdim bizimkilere yalvarıyom ben okulu bırakıyım kasap'a sokun beni bi kaçtanesi boğazlıyım belki kendime gelirim diyodum şaka maka girdimde ama pek faydası olmadı :D

• tozpembe benım ıcın hep -1 de olacaksın dostum :)

• İnsanları bu kadar ciddiye alma.

0|0
    0|0
  • benim eski nickim BenbeNefret'idi banlanmadan önce herkeze değilde birini taktıysam kafaya nefretimi dindiremezler :D

0|0
    0|0
  • sürekli nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • ergenken olmuşumdur hatırlamıyorum o zamanlar olmadığımız yoktu zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...