İyi makas atan şöförler bir bakın hele :)?

Beyler çok deli araç kullanıyorum ama makas atamıyorum nasıl çözeceğiz bu sorunu :D

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• trafikte öyle yapan insanlara direk sövüyorum sen öğrenmek istiyorsun

0|0
    0|0
    • Hocam emin ol aşırı sapıtanlara bende sövüyorum ama sabahları temde sol şeritte 60 ile giden celloları görünce insan snir krizi geçiriyor ve mecburen atmak zorunda kalıyorsun

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Makas atmayı marifet sayma bunun ıcın arabana guvenmelısın ve bileğin gozun guclu olmalı makas ın en alasını atarım ama acelem oldugunda 4 lüleri yakarak :)

0|0
    0|0
    • Makine golf 6 hocam ama direksiyonu kırdığımda yan yatacakmış gibi oluyor anlamadım golfler maks da iyi değil galiba?

• Hocam şöförlük konusunda gözüm çok kara symbolle bile 190 altında düşmüyorum 235 i görmüşlüğüm var ancak iş makasa gelince birine carpıp kaza yaptıracam diye korkuyorum bir atamadım kafamdan bu düşünceyi 5-6 makas atıyorum sonra pişman olup sağ şeritte 80 ile gidiyorum :)

• Symbolle 190in altina nasil inmiyon haci araba duz yolda ikina ikina goruyor 190ı :)

• zevk için makas atanları kınıyoruz :/

0|0
    0|0
    • Aynen öyle abartanların allah belasını versin :)

• Hız Makas Drift Cesaret İster. İlk Önce Direksiyon Kabiliyetin İyi Olsun. Biz Atıyoruz Ne Oluyor? Sövüyorlar Trafiği Birbirine Katıyorum

0|0
    0|0
    • Hocam 120 140 ile direksiyonu sağa sola kırıp sol şeritten emniyet şeridine kadar arkayı savurarak geciyorum symbolle bile190 dan aşağı düşmüyorum ama gel görki makas atınca aşırı pişmanlık duyuyorum sanki arabyı savurup baskasına carpacakmış gibi hissediyorum

• Golf 6 kullanıyorum hocam symboll düz gidemiyor zaten makas nasıl atsın :))

• Biraz Pratik Yap Otobana Çık Fazla Araç Olmadığı Zaman Aynalardan Açıyı İyi Ayarla Ama

• Mecbur kalmadigim surece yapmiyorum kimsenin canini tehlikeye atamam , bak farkindaysan kendi canimi ikinci plana atiyorum

0|0
    0|0
    • Vallahi bende öyleyim hocam makas yapınca aşırı pişmanlık duyuyorum beni * et baskasını öldürecem diye korkuyorum

• Serefsizlik diz boyu , toplum bu kadar bilincsiz ve duyarsizken elden hic bisey gelmiyo kardesim , ben universite ogrencisiyim ama sozde egitimlilerde yapiyo bunu zoruma gidiyo , bosuna dememisler tahsil cehaleti alir esseklik baki kalir diye

• Aynen öyle abi vallha bizim memleketteki okumaya yazma bilmeyen çobanlar bile bunların çoğundan bilinçli

• Küfür yemek istiyorsan canını tehlikeye atmana gerek yok mesaj at ben ederim.

0|0
    0|0
    • Sabahları temin trafigini çekmiyorsun belliki :)

Yükleniyor...