Hayatın zorluklarını tek başıma nasıl aşarım?

Henüz 22 yasindayim... Ancak yasam kosullari geregi hem calisiyorum hem okuyorum... Is stresi ayri okul dersleri ayri iyice bunaldim... Bunun yaninda bir de ailevi ve maddi problemler cikti... Hayattan cok sikilmaya basladim ve isin kotusu bunlari paylasacak tek bir kisi bile goremiyorum hayatimda... Bunalim durumumdan nasil kurtulurum?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• diğer arkadaşları bilmiyorum fakat ben kendi yaşantımdan örnek verebilirim sadece.İşler iyice kötüye gitmeden herşey iyice berbat olmadan elden birşey gelmiyormuş sanırım bunu diyebilirim.Suya batmışsın ve sürekli düşüyorsun hissi uyanır.istersin ki iyice dibe batayım ki çıkmak için oradan destek alayım.belki uzun süre beklersin dip yapmak için.Dibe ulaştığında pişmanlıklar kalır elinde.sonra kaybedilecek birşey kalmamışcasına birşeyler yaparsın çabalarsın ve de yavaş yavaş yukarılara çıkmaya başlarsın farketmeden.Meşhur bir söz var "Karar karabildiğin kadar zira karanlığın son noktası aydınlığın başladığı yerdir" bence inanıyorum bu söze.

Not:bu anlattıklarım benim penceremden gözükenler burada sokakta ailende okulda işteki her insanda binlerce pencere mevcut ne hepsi yanlış ne de hepsi birden doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanla olucak birşey tabiki zamanla düzelicek okul biticek ondan kurtulucaksın ailevi meseleler gecicidir herkesin ailesinle problemleri oluyor. Maddi de öyle gecici hep :)

0|0
    0|0
  • Okurken çalışmak zor ve yanlış diye düşünüyrorum evet maddi durumdan dolayı çaılışılabilir ancak adapte olmak zordur ikisine birden. Burs bulmanız mümkün değil mi ? yada daha kolay bir iş,yada okuduğunuz bölümün stajını ücretli yapsanız.

0|0
    0|0
  • güçlü olarakk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatını kimse ve hiç bir şey üzerine kurmayacaksın ki zorlukları aşabilesin.

Zorluklar, güvendiğin insanlar tarafından ya gelir ya onlar yüzünden aşılmaz olur.

Hayatını engebeli hale getirmek istiyorsan, dost edin.

0|0
    0|0
  • genel itibari ile 22 yaş krizi var sitede ne sorun varsa bu 90 lılarda var

0|0
    0|1
Yükleniyor...