Patronunuz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Patronunuz hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz patron olsaydının onun gibi olur muydunuz?

• Harika bi insan!
    12% (5)9% (2)11% (7)Oy Ver
  • Eh işte, idare eder.
    21% (9)43% (10)29% (19)Oy Ver
  • Tam bir kan emici
    14% (6)9% (2)12% (8)Oy Ver
  • Patron da neymiş kardeşim?
    53% (22)39% (9)48% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• çalışan sensin

Sana sormalı . . . :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hiç patronum olmadı, hep patrondum. Çevremdeki insanların söylediklerine göre eline düşenin vay haline diyorlar :D Ticaret hayatında çok acımasızsın, çok gaddarsın diyorlar. Bende onlara diyorum siz çok yumuşaktınız da noldu hepinizin hali belli diyorum bir şey diyemiyorlar :D

1|0
    0|0
  • Patron? Kim o? İş bulamadık biz. :)

1|0
    0|0
  • iyi adam be ben etleri sıyırım diye bazen beni evden aldırıyo yemek içmek serbest istgediğim an çekip gidiyorum hesap işlerini dahi bazen bana sorar yanımda hesaplar ahhh bi okumayacadım geleceğin vehbi koç uydum

1|0
    0|0
  • Ekimde istedigim izni almazsam rahmetli bir patronum olacak hem kel hem rahmetli saclarimi kiskaniyor biliyorum

4|0
    0|0
  • Bütün patronlar kan emicidir. İyisi veya kötüsü varmıdır bilmem. Hissettirmeden emen vardır, hissetirerek emen vardır.

1|0
    0|0
  • yavşağın teki ben onun gibi biri olmazdım olamazdım kahpelik doğamda yokk yvşak patron burda bile onu hatırlamak istemezdim paranın gözü kör olsun

2|0
    0|0
  • Bir kac sene sonra kendi isimin patronu olacagim icin simdilik suylarindan gidiyorum sebebide yapcagim iste simdiki patronlarim buyuk rol oynamasidir yoksa 5 dk durulcak gibi degiller :))

1|0
    0|0
  • Bunun proje yöneticisi var, takım lideri var, grup müdürü var. Bir sürü patron var kısacası. Tümü hakkında iyi şeyler düşünüyorum ama. İşimi hakkını vererek yaptığım sürece arada hiçbir problem olacağını sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • insan yönetimi olmayan bütün patronları yöneticileri atın çöpe. google yöneticilerini ayrı tutarsak tabiki.

1|0
    0|0
  • Herkesin isteyecegi bir patrondur cogu kisi icin ama ben birtürlü sevemiyorum. Idare eder diyelim..

1|0
    0|0
  • Kendi işimin patronuyum

1|0
    0|0
  • Abi adam japonyada tnaımam ki kendinsini

1|0
    0|0
  • Ben böyle adam görmedimm... süper ötesiii :)

1|0
    0|0
  • iyi adam ama beni bir iki kere fırçaladı, değişse iyi olur benim açımdan.

1|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • D: Patron da neymiş kardeşim?

0|0
    0|0
  • Eh işte, idare eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• D diyorum zira kendisi sevgilim olur, gerçi patron yerine birlite çalışıyoruz desek daha makul olur bizim durumumuzda

1|1
    0|0
  • böyle bir adam olamaz.çok şükür kurtuldum ondan.

1|0
    0|0
  • İnsan olarak iyi bir insan Ama bi patron olarak tam bi gerizekali... Hele o yardimcisi yokmu...Yine icim doldu :-\

1|0
    0|0
  • Dha hic bir patronum olmadı ...

1|0
    0|0
  • patronum yok ki :)

1|0
    0|0
  • Tam bir bencil, düşünceleri ve sözleri birbirini tutmayan bir insan. Ben patron olsaydım çok otoriter olurdum kesin. Ama hak da yemezdim

1|0
    0|0
  • Gebersin...

1|0
    0|0
    • aman aman sakin gel :)

• Sakin ol genç.. başımın çaresine bakabiliyorum merak etme ;)

• anomm ablam benim yazık laa şu masumluğa bak şu tombul ellere bak ben seni kendi ellerimle gelin edecem kurta kuşa yem etmem seni

• hele islemirem isleyende deyereem

1|0
    0|0
  • adam seçmese iyi olurdu ama karakter meselesi işte

1|0
    0|0
  • adam var mı yok mu meçhull

1|0
    0|0
  • Patronum yok :)))

1|0
    0|0
  • Şuan çalışmıyorum ama eski patronum pamuk şekeri gibi bir adamdı :)

1|0
    0|0
  • Patron da neymiş kardeşim?

0|0
    0|0
  • Eh işte, idare eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...