En yakın arkadaşım sevgilim olabilir mi?

birisi var. çok yakın arkadaşım onunla bir süredir aramızda bir şeyler var gibi. 10 gün önce konuştuk ama o çok olumsuz konuştu. kesin ve kararlı. bana güvenmediğini düşünüyorum. ben biraz duygularını aşırı yaşayan biriyim. o ise benim tam zıttım sessiz ve çok sakin. bir süredir çok iyiydik sevgili gibiydik resmen. o bana biz denedik ve olmadı dedi. ki benim böyle birşeyden haberim bile yok. ben ne yapmalıyım ey dostlar... bir şey olmamış yani hiç konuşmamış gibi mi yapmalıyım?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• zaten arkadaşınla sewgili olmicanda sokaktan geçen adamlamı sewgili olacan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olabilir hayatta olmayan sey yok

1|0
    0|0
  • Demek ki neymiş, erkek ile kadın aslında arkadaş olabilirmiş, ama niyeti her zaman kadın bozarmış..

Kezbanlar sizi.. :)

1|0
    1|0
  • İstemiyor, belli bi'şey. Büyük ihtimalle aklında biri var, söyleyemiyor.

1|0
    0|0
  • Üstune cok dusme derim. Boku cikar demedi deme...

1|0
    0|0
  • Şu olaya ayar oluyorum. Arkadaşım siz arkadaşsınız dostsunuz ya. Nedir bu yok aşık oldum çok seviyorum onu ama arkadaşız. Ne bu şaka mı? Aşkı bu kadar basit yere getirmeyin yazıktır günahtır. O senin arkadaşın. Ona o gözle bakmayı kes. İlgi bu aşk değil. Sizin yüzünüzden kızlarla erkekler dost olamıyor.

0|0
    0|0
  • Olabilirliği var tabiki. Zaten olmazsa artık arkadaşta kalmanız zor.

0|0
    0|0
  • Senin Üzerine Düşecegini Tahmin Edebiliyo Olabilir. Yanıltırmısın Yada Tam Tersimi Olur Bilmem Ama. Gayet Normal Bi Durum Arkadastan Sevgili Olmak. Ciddi Oldugunu Hissediyosan Üstüne Gitme Arkadaslıgında Bitebilir.

0|0
    0|0
  • Bugune kadar ogrendigim sey kizlar ve erkekler kanka olamaz, oluyorsa da gizli duygular vardir ya da ortaya her an cikabilir haberin olsun

0|0
    0|0
  • senın kı sadece megolamanlık dostum... O ılıskı sana gore degıl. Cocuk haklı

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaştan sevgili oluyo

ama belli ki seni denedi ve senle olamayacağını anladı uzatma bence

yoluna bak

0|0
    0|0
  • bırak sevgiliyi baban bile olur

0|0
    0|1
  • Oda senin için aynı şeyleri hissediyorsa neden olmasın.

0|0
    0|0
    • hiç açık kapı bırakmıyor. emin olamıorum.

• Bende bi kızdan hoşlanıyorum ama o hoşlanıyormu benden emin diilim bekliyip görücez ilk açılan kapıdan içeri giricez ;)

• olabilir niye olmasın

0|0
    0|0
  • olabilir ama olmasa bence daha iyi kesinlikle

0|0
    0|0
  • Neden olmasın?Olur.

0|0
    0|0
  • öyle yaparsan sende oda unutur ama bence onu etkilemeye çalış :)

1|0
    0|0
  • itiraz ediyorum olamaz siz arkadaşsınız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çocuk seni arkadaş olarak istiyor işte.yok yapamam diyorsan hiç konuşma.

1|0
    0|0
  • En yakın arkadastan sevgili olmaz eğer sevgili olursan bunu başarmanız lazım yoksa arkadaslıkta gider ama olmaz yani en yakın arkadasının elini tutmak öpmek falan kimse olsa düsünemez ki.

0|0
    0|0
  • olur sorun değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...