Eski erkek arkadaşımın ne yapmaya çalıştığını çözemedim, siz ne düşünüyorsunuz?

eski erkek arkadaşım faceden mesaj kısmını ve arkadaşlık isteği kısmını gizlemiş arkadaşları dışında kimse mj atamıyor yada kimse arkadaşlık isteği yollayamıyor sizce bunu neden yapmış olabilir bir fikri olan varmı biz ayrılalı 2 ay oldu ama ondan önce yapmıştı nedenini sorduğumda ben pek anlamam yiğenlerim yapmış diye geçiştirdi ama kendisi bilgisayardan gayet iyi anlayan birisi fikri olan varsa söylesin lütfen

Güncellemeler:
aklıma hayatında biri olduğu ve o yaptırmış olacağı geldi ama bir ihtimal

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdigin insan böle birşey yapıyorsa ya baskası birisi vardır hayatında yada senin arkadaslarından serfsızler vardır bunuda unutma yakında acıga cıkar hersey gozunle gorursun eger aglarsan acız duruma duser hayla sevdıgının temelı olur eger gulersen 2 sınede cok pıs koyar hıc bırsey olmus gıbı davranmayıp ustune ustelık hıc bırsey yokmus gıbı hayırlı olsun kardesım allah bozmasın mutlulugunuzu deyıp cekıp gıdıceksın ve guluceksın hıc aglamıcaksın.. bunlar ayrılacaklar ve erkek veya kız yanıan gelıcek ozur dılerım diyicek artık orada sen öyle sert cıkıs yapıcaksınki hayattan sogutacaksın 2 sınıde sen hayla hıc bır sey olmamıs havasına kapılıp devam ediceksin yoluna.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• SANANE...! seni niye aLakadar ediyo ki ? beLLi ki döneceğini biLiyo we istemiyo seni... uzatma yol aL...

0|0
    0|0
    • biz ayrılmadan beraberken yapmıştı diyorum okumadan yorum yazıyosun

• kafayı yesin saplantılı eski sevgilim diyerek yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • Senin görmek istemediğin birisini eklemiş olabilir.Bu belkide senin en yakın arkadaşındır.Fakat sende saklıyor.

0|0
    0|0
    • sanmam zaten arkadaşının adıyla face açıp yollamıştım önceden hala görebiliyorum hareketlerini

• Seninle ilgisi yok.Bundan sonra yaptığı hiçbir şeyin seninle bir ilgisi olmayacak.Bunu anla ve unut onu.

0|0
    0|0
    • ben kendimle ilişki kurmadım zaten insan böyle birşeyi neden yapma gereği duyar onu soruyorum

• Aşk acısı çekenlere çok üzülüyorum.Keşke senin için yapabileceğim bir şey olsa :(

• bu tarifsiz bir duygu küçük olsam oyuncağım elimden alınmış derdim ama o imkansızlık duygusu yokmu artık hiç bir şey geri gelmiyceni bilmek insanı yaralayanda bu

• yoğun bi ilgi görüyor demekki

0|0
    0|0
  • ilginc bi durum ama ayni zamansa seni ilgilendirmeyen bir durum da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• senden öncede yapmış.bence bir anlamı yoktur.

0|0
    0|0
    • ama neden

• Bende bilgisayardan baya anlarım ama gel görki tembelliğimden daha 2 arkadaşı kabul ettim bişey konuşmak için daha silmedim.Birçok istek var orada reddetmeye üşeniyorum.Bence tembellik umursamamzlık.Yani bir neden yok diye düşünüyorum.

• bence bunun altında kendinle alakalı bi sebep arama

0|0
    0|0
    • zaten aramıyorum benle ilgisi oldunu sanmam ama kime karşı yada neden yapma gereği duydu onu merak ettim

• mesaj kısmı istek kısmı açık olsaydı onuda sorun yapardın başkalarınn mesaj atmasına izin verio die. ne güzel gizlemş işte nedenide kafa dinlemek olablr

0|0
    0|0
  • üf ne alaka ya sennle bi ilgsi olacagnı hiç sanmyrm

0|0
    0|0
  • valaha seni engelemıs aynıısnı bana yaptı cunku biştrimiş hayatım olay bu ustunde durma

0|0
    0|0
    • beni engellemedi sadece mesaj ve istek yollanmıyor ayrıca başka face açtım ordanda baktım o facelerdede aynı gözüküyor

• bende çözemedim karışık

0|0
    0|0
Yükleniyor...