Karbonhidrat tozu ile nasıl kilo alırım nasıl kullanmam gerek?

1,70 boy 52 kilosu olan birisiyim 60 65 olmak istiyorum ama kilo alamıyorm

Karbonhidrat tozu ile nasıl kilo alırım nasıl kullanmam gerek?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim supplementlere bağlanmayın türkiyede satılanların çoğu bulgar malı yani çakma bir boka yaramıyorlar ben cok kullandım ama gerçek besinin verdiği faydayı hiçbir suplement veremez para ziyanı kendimde kullandım ordan biliyorum rahat 2. 2.5 milyar harcamışımdır işe yarayanlarda oldu ama çoğu boş fasafiso yemek kaliteni arttır düzgün beslen çok ye faydasını daha çok göreceksin kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben senden şişmanım be :D cevabı bulursan bana da söyle bana da lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Antrenmandan yarım saat önce ve Antrenmandan hemen sonra 2 tepeleme yemek kaşığı karbonhidrat tozunu soğuk su veya az yağlı süt ile karıştırarak içiniz. Eğer zor kilo alıyorsanız, antrenman dışında, öğünler den yarım saat sonra ve yatmadan öncede kullanabilirsiniz.

0|0
    0|1
    • Copy paste yapanlara hayranım ya :D çok akıllıısın kardeş

• O senin kopyalamak için girdiğin bütün sitelere girip her şeyi okudum ve bu soruyu burada sorma amacım deneyimli olanlardan bilgiyi almak şimdi kapa çeneni

• Be mübarek kardeşim madem girdin oradakiler deneyimsiz mi de burada sordun? Buradakilerin hepsi spor ile ilgileniyor çoğu da diyetisyen mi sanıyorsun?

• kardeşim 3 yıldır fitess le uraşıyorum profile bakarsan anlarsın kullandıgın protein tozu markası ne?

0|0
    0|0
    • Protein değil abi Karbonhidrat tozu kullanıcam ve hangisini alsam diye düşünüyorum ve nasıl kullanıcam ayrıca daha spora başlamadım çünkü 170 boya 50 - 52 kiloyum spor yapsam daha kötü olacak

• Zararı yok korkma hatta bqzı hastalara ilac olarak tozu öneriyorlar protein tozu ve karbinrat tozu zaten aynı sey

• hangi k. tozunu önerirsiniz?

Yükleniyor...