Eski nişanlımın hayat kadınıyla....

6yıldır beraber olduğum ve bir takım sorunlar yüzünden ayrıldığım eski nişanlım geçen gün aradı ve konuştuk.beni çok özledğni,hala çok sevdiğini ve kimsenin yerimi tutamadığını,benm gibi ona dokunamadğını söyledi.kimdokundu ki dediğimde hayat kadınına gittiğini söyledi.şu durumda ne yapılır allah aşkına,şok oldum duyunca bana neden bunu söyledi.o günden beri içim yanıyo...

buarada 6aydır ayrıyız

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yılda illaki birşeyler yaşamışsınızdır o da belki ayrılığın getirdiği moral bozukluğuyla bu yola başvurmuş olabilir. Erkekler de bu durum olabiliyor bir an öfkeleniyor kızıyor içiyor kadına gidiyor saçma sapan şeyler yapabiliyor. Erkeklerinde mantıklı düşünemediği anları oluyor. Sorsaydınız keşke ayrıldıktan ne kadar zman sonra gittiğini. İçinizin yanması normal 6 ayda da kafanız da bitiremediğiniz için geliyor sanırım bu acı. Ona karşı olan aşkınız sevginiz azalana bitene kadar içiniz yanar sonra o kadar koymaz bile bu durum. Sizi rahatlatırmı bilmem ama sevişmek ruha dokunmak gerçekten çok özel bir durum bir hayat kadını ile bunu yaşayamaz hiç bir insan o yüzden de sizin gibi ona dokunamadığını söyledi bu da gerçek. En azından dürüstmüş söylemeyebilirdi de.

0|0
    0|0
    • evet bunu açıkça dile getirdi zaten,sen onlara sevgili gibi dokunulduğunumu sanıyosn öpemem bile midem bulanır dedi.bu erkeklerin nasıl bir yapısı var bilmiyorum kadınla beraber olmak mide bulandırmıyorda öpmek,dokunmak mı mide bulandırıyor.üstüne alınma genel konuşuyorum

• umarım atlatabilirim.teşekkürler yorumların için...

• Rica ederim iyi geceler...

Erkekler Ne Diyor 15

• tamam dürüstçe birinin dokunduğunu söylemiş ama hayat kadını olması iğrenç. Kıyaslamaya bakar mısın? Hayat kadını senin gibi dokunamamış :S

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun derim. Seni cinsel obje olarak görmüş. Cinsel hormanları kabarınca da seni aramış. Yüzüne kapatıp defolmasını söylerdim.

1|0
    0|0
  • o ne düşük karaktersiz miş öyle... hayat kadınına düşen erkek boş ve gereksiz erkektir.. iyi yapmışsın boşver keyfine bak...

1|0
    0|0
  • cevap basit.. aradığını sende bulamayınca doğal olarak tercih yapmış.. bunu da dürüstlük namına seninle paylaşmış.. yani ne olursa olsun ben senden vazgeçmek istemiyorum demek istemiş.. yalan bile söylemem demiş kısaca.. saygılarımla..

0|0
    0|0
  • gitmiş adam gitmiyip napcaktı söylemese daha mı iyiydi yada yalan sölemişte olabilir o an aklına gelip öyle bişey sölemiştir doğruysa bile helal olsun çocuğa ki söylemiş sana

0|0
    0|0
  • Boyu devrilesiceye bak hele ya :(((8

0|0
    0|0
  • gitsin biraz daha burnu iyice sürtülsün. ama pavyona gitmesin kons parasından çok tokatlarlar.

0|0
    0|0
  • Onun amacı cinsellik zaten cümleye bak hayat kadınıyla oldum senin sıcaklığını vermedi senin dokunuşunu kimle kıyaslıyor ben aynı cümlede kullanmazdım

0|0
    0|0
    • adam değilmiş işte maalesef birşeyler iş ciddiye binince anlaşılıyor.keşke herkes senin gibi düşünse...

• onun odun olduğunu bilseydim adım atmazdım ki.ayrıldıktan sonra pislikleri ortaya çıktı.tabi ayrılığın stresi midir o bilemem

• Bende bilemem

• olabilir, doğal durumlar bunlar. niye bu kadar için yandı ki ? herhangi başka biriyle de birlikte olabilirdi.

0|0
    2|0
    • içim yandı çünkü 6yıl beraber oldğum insan bi hayat kadınıyla beni kıyaslıyor ve hala içimde sevgi var.canımı yakanda hala öyle birini sevmem

• peki böyle bir durumda bunun devamlılığı olabilir mi sence?yani gider mi?bilemezsin tabi ama sende bir erkeksin,tahminen?

• ayrılmışsınız, ne yapmak isterse yapar .

0|0
    0|0
  • 6 aydır 6 günde bir 66 TL'lik hayat kadınlarıyla birlikte olmuştur eski nişanlın.

herif dürüstmüş.

0|0
    0|0
  • büyütme hemen hemen her erkek gider

0|0
    0|0
    • illaki gider,günümüzde kızlar bile artık herşeyi yapıyor ama bana niye,ne sebeple söylüyor ve niye kıyaslama yapıyor.hem sevip hemde tiksinmek kadar garip bir duygu yoktur sanırım...

• ben cevaplayamıycam senin cevaplayamadıgın gibi ^^^^

0|0
    0|0
  • kendini hayat kadınıyla bir tutana da ayrıca kıl oluyorum

0|0
    0|0
    • nasıl yani anlamadım.ben mi kendimi bir tutuyorum?

• tutmuyosan niye öyle hissediyon alla alla, parayla yapıyo o sen parayla mı yapıyon? yapıyon mu oda meçhul da neyse

• Harbiden desperate girl'müşsün ha.

Yapacak bir şey yok. Neden ayrıldığını düşün ve hayatına devam et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Pis o uzak dur ondan.

0|0
    0|0
  • Bırak ya o çocuğu pişkinlik yapmış bide

0|0
    0|0
  • onun tercih ettiği dokunuş sen değilmişin zaten

gerçekleri gör,gözünü kapatma hayatı zindan etme kendine

küfür örtmektir...

0|0
    0|0
  • seni hayat kadınıyla bir mi tutuyor yani kime dokunmuş sanki dokuna dokuna hayat kadınına dokunmuş midesiz adam salla gitsin takma uckurunun derdine arıyor senide

0|0
    0|0
    • aynen.birde görüşelim çok özledim diyip durdu.azarlayabildğm kadar azarladm ama neye yarar yaktı canımı bir kere...

• pezevengi var mıymış fahişenin?o durumda gebertme sebebi:/

0|0
    0|0
  • eee erkek milleti ne beklersin

0|0
    0|0
  • iyide olaya erkeklerin kimyası tarafından baktığında, bu bi erkek 6 ay hiç mi cinsel hayatı olmayacak, birini sevmemiş aşk yaşamamış sonucta bi hayat kadınıyla cinsel bişey yaşamış. bunu bu kadar dert ediyordun madem o 6 ay neden adamın yanında değildin. için yanmasın bizde erkek olsak ne olacak 5 dakika der rahatlamanın yoluna bakardık.

0|0
    0|0
    • evet erkek kimyası gereği bizden farklıdır ve toplumumuzda erkek daha serbesttir.içim yanıyor çünkü onu bir başkasıyla düşünemiyorum bile.he diyceksin artık o senin değil naparsa yapsın,evt doğru ama sevince böyle olmuyor.bir de bu kişi dinine çok düşkün biri gibi ortalarda geziyor,bana da annesi kapalı istiyor diye baskı uyguluyor ve sonunda ayrılmak zorunda kalıyorum.demek istediğim hem sevdiğim için dokunuyor hem de dinini dile getirip zina yapıyor.

• bence amacı senin tepkini görüp dalga geçmek. Böyle bi insana üzülme

0|0
    0|0
    • oda olabilir.çünkü ikide bir kıskandın mı diyip durdu.erkekleri anlamak öyle zorki...

• Seni hayat kadınıyla kıyaslamış bırak ne hali varsa görsün .

0|0
    0|0
  • pislik herif ya bırak kardeş bırakkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...