Kızlar, Kilo vermek istiyorum? Lütfen yardım?

Arkadaşlar kilo vermede yardımcı kullandığınız çay ilac vs varsa yardımcı olabilir misiniz? Nasıl sonuçlar aldınız kullandığınız ürünlerden?

1|0
3

En İyi Kız Görüşü

• ben tarçınlı yeşil çay içiyorum günlük 2 adet. Sabah uyanır uyanmaz su içiyorum. Tuvalet ihtiyacım olmasa bile sık sık tuvalete gidiyorum. Kafe sahibiyim. Liselere yakın bir kafem olduğu içinde sürekli gençlerin içindeyim gün içinde çok hareketliyim. Elimden gediğince yürümeye çalışıyorum. yemeklerimi aynı saate denk getirmeye çalışıyorum eğer yemek saatine göre çok acıkırsam yeşil elma veya yoğurt yiyorum. Aslında sadece kahvaltı ve aksam yemeği yapıyorum. Birde günde bir fincan acı kahve içiyorum. Hayatımı düzene bindirdim bindireli 10 kilo verdim 65 idim 55 oldum canım :)

0|0
    0|0
    • Ya bende bir giyim atölyesinde çalışıyrm ordan oraya ordan oraya koşturuyorum. Boyum 162 kilom 64. Bunu vermem lazım günlük 40dk yürüyorum ama faydası yok böyle oluncada direncim kırılıyor

• dediklerimi yapmayı dene bunları yapa bilirsin. Açıktıkca yeşil elma salatalık falan ye. kafana da fazla takma. hayatını işine göre düzene sok. tatillerinde de yan devirip yatma mesela :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok ciddiyim bahçen felan varsa bir de müsaitsen günde 1-2 kere in, hem bir şeyler ek hem de bu arada kilo vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • Maydanoz suyu ic sabah aksam. Cok işe yarıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...