Saçlarımın önleri çok seyrek kel gibi oradan saç çıkması için ne önerirsiniz?

merhaba arkadaşlar benim saçlarım seyrek saçlarımın önlerinde çok az saç var böyle kel gibi kızalr kahkül kestir kapanır diyolar ama uğraşmak istmiyorum argan ve badem yağı al kullan diyolarda ben badem yağının saçı beslediğini biliyodum yani saçımın önündenn saç çıkması lazmmm ne gerekir sizce ya da bu argan ve badem yağı saç çıkartr mı ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• cildiyeye git ve kan tahlili yaptır. Değerlerinde bir anormallik vardır.

0|0
    0|0
    • oha nereye getirdin işi kel değillim saçlarım seyrek sadece

• Sacinin seyrek olmasi onlerde az olmasi sorunu degil mi? Argani falan bosver cildiye doktoruna git. Sorun cinko mu? Ostrojen mi? Aktar degil doktor karar versin.

Erkekler Ne Diyor 9

• badem yagı ile e vitamini karışık iyi gelebilir saç derisinin vitamine ihtiyacı var sonuçta ve hurmada yersen iyi gelir Mersin yaprağı, saç dökülmesini önlemek için oldukça etkili bir bitkidir. Mersin yaprağı kaynatarak elde edilen su ile saçları sık sık yıkayabilirsin Saç dökülmesini engellemek için zyetinyağı ve yumurta sarısı ile elde edeceğiniz karışımı saç diplerinize yedirerek 3 ila 5 saat arasında bekletebilirsin

0|0
    0|0
  • sıfıra vurdurt bi tanede küpe tak kızlara yakışıyor kabak kafa.

1|0
    1|0
  • kelin ilaci olsa kendi basina surerdi :)

0|0
    0|0
  • evet sinifda bir dominik cumhuriyetinden bir kizinda saci yoktu ama fark edilmiyor güzel olunca hem herkezin var bi kusuru

0|0
    0|0
  • Rogain Foam (bayanlar için olan)

0|0
    0|0
  • bende de aynı çok cansız

0|0
    0|0
  • Cildiyeye git saç dökülme tipin ya da ışte saç tipine gore bir şey verir.

0|0
    0|0
  • kellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll mi olacaksın bir çare bulamazsan?

0|0
    0|0
    • hayır lan öyle değil yaşım o kadarda büyük değil yaniii perçem felan yapınca o kadar belli olmuyoda kötü duruyo ama önlerden küçük küçük saçlar çıkıyoo :D

• hehe kaküllügillerdensin yani :D benim hiç kakülüm olmadı ya :(

• o kadarrr çokk çıkmıyoo yaaa of

• boşa yorma bizim ali dayı da öyleydi ne denediyse kel kaldı sende kel kalacan o yüzden boşa zaman ve para harcama

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben kuaförlere soruyorum o yağlar filan hikaye saçın yapısıyla alakalı diyor , burda da baya kişi yağlar faydalı diyor bilemiyorm

0|0
    0|0
  • kadınlarda erkeksi dökülme yada seyrelmeler oluyorsa kesinlikle hormonsal bi sorun vardır bence çözümü yağlarda arama öncelikle troid hormonlarını kontrol ettir çünkü saç dökülmesi ve saçlarda incelme yapar.. İlerlerse hiç çare bulamazsın önce tahlil yaptır sonra dermatologa görün geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • drlar saçın içine ediyolar benim de normal dökülmeydi bilimsel ürün denilen rogaine verdiler kullandım bıraktım dökülmelerim arrtı saçım daha azaldı drlara da güvenmeyin eczacılarla anlaşmalılar

• Benimde bir ara çok dökülme olmuştu saçlarımda açıktı ve derisi gözüküyordu ben mecitefendi saç bakım yağı kullandım bazen içine hint yağıda karıştırdığım oluyordu.

0|0
    0|0
  • jilet vur belki çıkar :P

0|0
    0|0
  • yılan yağı kullanmalısın

0|0
    0|0
  • saçın düzeldi mi

0|0
    0|0
  • sarımsak ezip sür

0|0
    0|0
  • hormonel minoxil verdiler kullandım iyiydi bıraktım hepsi gitti çözüm minoxil rogaine rogan gibi ürünler aynı dert bende de var canımı çok sıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...