Kasımpaşa 1 - Beşiktaş 5 Düşünceniz?

Beşiktaş Deplasmanda 9 Kişi Kalan Kasımpaşa'yı 5-1 Yenerek Şampiyonluk Yolunda 1 Adım Daha Yaklaştı
Kırmızı Kartlar Doğrumuydu?
Beşiktaş Nasıl Oynadı?
Genel Olarak Düşünceleriniz Nelerdir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş baştan sona üstün oynadı. Bence fark daha da açılırdı ama Önder Özenin ilk maçı olduğu için sıkmadıklarına inaniyorum. İlk kırmızı kartta ince bir ofsayt olabilir eger varsa yanliş karar. İkinci kirmizi kartta küfür varsa dogru. Gerçi kirmizi kartlardan once 3-1 ondeydik cok etkilemezdi. Kasimpasa ligde en sevmedigim takimlarin basinda geliyor. Çok labali oynuyorlar takima saygilari yok. Antipatik bir takim. Umarim Önder hoca düzeltir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seyretmedim

0|0
    0|0
  • Seyretmedim ama besiktasin maciysa haketmistir. Hak yemez besiktas baska takimlar gibi buna ornek olarak adanademir sporla yaptiklari mactaki davranislarini soyler susarim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu skoru renklilerden biri alsa ;taraftarları suyunu çıkarıp önümüzdeki yılki şampiyonlar liginin yarı finaline çoktan kapak atmış olurlardı, medya "Ferrari gaza bastı" diye manşet atardı

Formu düşük denilen Baba, Olcay Pektemek gibi isimlerin gol atması ayrı bir mesaj verdi

0|0
    0|0
  • Bole bir sonuc sasirtmadi beni pasa defansi evlere senlik bizim mactan biliyorum bjk haketti kazandi ama kartlar konusinda yani :)

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık Beşiktaşlıyım, bu takımın oyun mantalitesini çözemedim.. Bir gün iyi bir gün kötü... Sonumuz hayır olsun.

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim daha

0|0
    0|0
  • Sonucun böyle olacağını biliyordum.
    Şaşırmadım, irdelemek birşeye yaramaz.

Sonuç: Kazandık.:)

0|0
    0|0
  • hocam beşiktaştan bir halt olmaz. beşiktaşın şu an ki potansiyeli berbat yani o kadronun çok eksiği var. bu takım küçük maçların adamı büyük maçlar kazanamaz bu halde. doğal olarak şampiyonda olamaz.(beşiktaşlıyım)

0|0
    1|1
  • Maçı izledim Beşiktaş güzel oynadı Tebrikler

0|0
    0|0
  • 5iktaş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...