Erkekler, Squat ile ilgili yardımcı olacaklar?

http://hizliresim. com/a5PjgB
Evde barım olmadığı icin bu sekilde squat yapıyorum iki hafta once basladım 15er den 4 tekrar yapiyorum ilk hafta 100 yapiyordum 3 gundur 20ser tekrarla 250 yapiyorum ama yaptigim sekil resimdeki gibi sizce 250 yi 300 yapiyim mi resimdeki gibi yapmamın faydası olur mu?

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• Resimde ki doğru şekil. Ağırlık olmadan yapılan hareket belli bir süre sonra işe yaramıyor , kas alışıyor ve tepki vermemeye başlıyor. Ağırlığı arttırmak gerekiyor. Spor salonuna gitsen çok iyi olur , gitmezsende eve ağırlık al onlarla çalış.
    Güzel , sıkı kalçalar istiyorsan sadece squat değil başka hareketlerde yap. Jen selter ın videolarını izle onun yaptığı hareketleri yapmaya çalış.

0|0
    0|0
    • Yapıyorum baska hareketler bar alamam ama dambıl alcam onla yapsam faydasi olur mu kac kg almam lazım 1 , 5 , 10

• Çift , çift al dumbellerı , 1 kg lik çift , 3 kg lik çift , 5 kg lik çift , 7-8 kg lik çift. Hafif dumbellerı üst vücuda kullanırsın , ağır dumbellerı kalça için kullanırsın. Hem aynı kg de çalışırsanız kas lar tepki vermez. Bu yüzden kiloları zamanla arttıracaksın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Resmi açamadim ama ağırlık sız yapman belirli bir seviyeden sonra pek ilerme katedemizsin, ağırlıklarla dene olmazsa tekme, zıplama tarzı antremanlar yap

0|0
    1|0
  • Resmi açamadim ama ağırlık sız yapman belirli bir seviyeden sonra pek ilerme katedemizsin, ağırlıklarla dene olmazsa tekme, zıplama tarzı antremanlar yap

0|0
    0|0
  • Fotograf acilmiyor ki

0|0
    0|0
  • ağırlık ekle biraz ve tekrar sayısını düşür

0|0
    0|0
Yükleniyor...