Baldırlarımdaki yağları nasıl yakarım?

Ya son zamanlarda bayağı kilo aldım ama en fazla baldırlardan aldım hayvan gibi oldu pantolonlarım olmuyor o derece. Boyum 1.74 kilom 75 genel olarak kilolu değilim ama baldırlar fena büyüdü. Bu bölgedeki yağları nasıl yakarım?

Bilgisi olan arkadaşlar cevap lütfen canıma tak etti

Güncellemeler:
spor salonuna gideceğim arkadaşlar cevaplar için teşekkürler

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme ve koşu biraz iyi gelebilir. Futboldan uzak dur. Gerçi yaşını bilmiyorum ama 20 22 yaşın üstündeysen biraz zor olabilir. Göbekten önce kol bacak ve surattaki yağlar gider zaten insanda. O yüzden yüzme ve koşu gibi cardio kategorisindeki hareketler fayda sağlayacaktır.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler, 18 yaşındayım henüz dediğin gibi yapıcam. Bugün bir spor salonuna yazılıyorum

• Rica ederim. İnşallah bilinçli hocaların olduğu bir spor salonuna yazılıyorsundur. Başarılar dilerim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sürekli bisiklet sür, her gün 2 saat yürü~

1|1
    0|0
    • öğrenciyim ben ya o kadar zamanım olmaz ki anca hafta sonları :((

• Uzun spor lastiklerinden al ve onları çember şeklinde bacağına dola. Sürekli aç ve kapa . Oturduğun yerde bile yapabilirsin.

• Hani şu titrestiren bantlar var ya onlardan alsan:/ bacaga da baglaniyo

0|1
    0|0
  • koş genç durma

0|1
    0|0
  • spor tek çare

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evde yapacaksan çök kalk

0|1
    0|0
    • sınırlama yok dışarda da olabilir

• en etkili yol istiyorsan tırman derim arkadaşım hafif tempoda tırman koşudan ve yürüyüşten daha etkili kesinlikle tırman baldırların yanana kadar çök kalk yap yavaş yavaş. hızlı yapmanın manası yok. merdiven çık yavaş yavaş ikili üçlü tekli adımlarla.

• o büyüme yağlanmadın dolayı oluyor.ağırlık falan uğraşma onlarla kas gelişimi olur yağ yakımına çok katkası olmaz.tek yapacağın cardio yani koşu,hızlı tempolu yürüyüş,kondisyon bisikleti hangisini yapabilme imkanın varsa artık

0|0
    0|0
  • Durumun varsa eve koşu bandı al, ileriye dönük olur hem sonrada kullanırsın.

0|0
    0|0
  • bisiklet sür denilmiş ancak bisiklet bu bölgede kasa neden olur, bir müddet sonra yine kalınlaşma olur yani. benim üst bacaklarım kalındır mesela, futbol ve bisikletten. küçüklükten beri. bence sen koşu vb. ile atsan yağları daha faydalı

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle düşünmüştüm. Eskiden futbolla ilgilenirdim bıraktıktan sonra olmaya başladı zaten

• inşallah kurtulurum bu yağlardan gerçekten çok kötü bir görüntü oluşuyor

• Degilse de olacak artik :)

• bacak çalışırken ağır çalışma hafif kilolar kullan bacakları küçültmek çok zor

0|0
    0|0
    • hadi ya lanet olsun ben en iyisi bi spor salonuna gidiyim uzun bir zayıflama programı yapıcam kendime

• arkadasm spor yapcak zamanının yoksa yürü ve merdiven cık mumkunse hergün yap

0|0
    0|0
  • yaa cik hafta sonu sabah disari arkadaslarla 2-3 saat kosun

0|0
    0|0
  • koşarak çalıştır

0|1
    0|0
Yükleniyor...