Oturan bir koca mı gezen bir koca mı?

sizce bayanlar evde oturan sizinle dizi izleyen bir kocamı yoksa yok evde ne işi var kahveye dışarıya çıksın dediniz bir kocamı tercih gece beraber gezilecek yerler hariç her gecede hanımla çıkılmaz demi

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Niye eşiyle çıkılmazmış ? Sadece aynı evde yaşamak için mi evlendi onla ? Evlilik senin gibi düşünce taşıyanlar yüzünden basitleşti.Eşin o senin .Bu saatten sonra bir ömür onunla yapacaksın ne istersen.Boşuna mı hayat arkadaşı deniyor...

0|0
    0|0
    • heryer büyük şehir deyil benim burda sinema bile yok çıkacak bir yer yok bayanla anladı

• Çıkmasın evde otursun o adam madem küçük yer ne işi var dılarda.O kadınınkide can hem.Böyle düşünmeli bence.

Kızlar Ne Diyor 15

• ikisi de değil,faydalı bir iş yapsın veya beraber yapalım bir şeyler

dizi izlemeyi ben bile sevmem insanın beynini uyuşturuyor,evdeyken de beraber vakit geçirmek varken neden kahveye falan gidecek?

0|0
    0|0
  • sosyal olmalı ama çok fazla değil ama genel anlamda dizimin dibinde olması beraber keyif almak daha bi mantıklı

0|0
    0|0
  • evde oturmasın hic sevmem oyle adam evde oturacak karısıyla butungun dizi izleycek dedikodu yapacak.gitsin dısarı.butungun dip dibe ne o oyle

0|0
    0|0
  • Hayir bensiz gezmesin ama yani kadinlarla oturupta dizi muhabbeti de yapmasin..

Gezebilir amaa bi laf vardir affiniza siginiyorum: "cok gezen papuc b.. getirirmis"

0|0
    0|0
  • tabiki her an kadınla çıkmak olmaz ben karşı değilim dışarı çıkılmasına ama yerine göre saatine göre uyarsa olur:)

0|0
    0|0
  • kirsin dizini otursun sultanin dibinde, ne edecek kahve koseleride okey'e dortlu falan aranirsa ozm yollarim oda belki benden izin alacak once

0|1
    0|0
  • beraberde eğlenebiliriz dışarda ne işi var ama tabi sözleşir arkadaşlarıyla filan buluşacaktır tabiki onada müsade ederim

0|0
    0|0
  • Evde oturup dir dir edecekse gezen bi koca

0|0
    0|0
  • eşi ile gezen bir koca :)

0|0
    0|0
  • evde benimle oturan bi koca

0|1
    0|0
  • oturan koca benim de oturmamı ister ve ben buna dayanamayıp boşarım ondan gezeni alym please

0|0
    0|0
  • Arada halısaha falan olur haftada bir iki falanda kahve nedir yaa:-D

0|0
    0|0
  • yeni evlendiğimzde yanmdan ayrılmasın sonrası Allah kerim

0|0
    0|0
  • ortası olsun bence

0|0
    0|0
  • Gezen derken beraber gezebileceğim bir eş isterim yoksa evde otursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Akşam işten gelip senle muhabbet edicek, film izlicek veya yatıcak. Hafta sonuda eşini alıp piknik, tarihi yerler, avm, akraba ziyareti falan gezecek eş tam evlenmelik eştir.

Diğerleri faso fiso

0|1
    0|0
  • ben birinin kocası olsaydım :D hem gezer hem de otururdum ama evlenme karşıtı biriyim her gün aynı kişi çekilmez valla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...